Dokończenie robót budowlanych projektu pn.: „Rozbudowy i modernizacji budynku Filharmonii Zielonogórskiej – etap I” Zadanie 4. Przebudowa i rozbudowa przyziemia oraz parteru budynku
Filharmonia Zielonogórska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00333751
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00333751/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-31 23:08
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff25d413-fe63-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 9290116134
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00333751 z dnia 2023-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dokończenie robót budowlanych projektu pn.: „Rozbudowy i modernizacji budynku Filharmonii Zielonogórskiej – etap I” Zadanie 4. Przebudowa i rozbudowa przyziemia oraz parteru budynku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Filharmonia Zielonogórska
1.3.) Oddział zamawiającego: FZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000279982
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: plac Powstańców Wielkopolskich 10
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-075
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@filharmoniazg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: filharmoniazg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ff25d413-fe63-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dokończenie robót budowlanych projektu pn.: „Rozbudowy i modernizacji budynku Filharmonii Zielonogórskiej – etap I” Zadanie 4. Przebudowa i rozbudowa przyziemia oraz parteru budynku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff25d413-fe63-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00333751
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00124888/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Dokończenie robót budowlanych projektu „Rozbudowy i modernizacji budynku Filharmonii Zielonogórskiej – etap I” Zadanie 4. Przebudowa przyziemia oraz parteru budynku administracyjno-hotelowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-4/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dokończenie robót budowlanych projektu pn.: „Rozbudowy i modernizacji budynku Filharmonii Zielonogórskiej – etap I” Zadanie 4. Przebudowa i rozbudowa przyziemia oraz parteru budynku administracyjno-hotelowego z wykończeniem zewnętrznym i wewnętrznym całości inwestycji.
W zakresie Zadania znajduje się: przebudowa wejścia głównego, roboty wykończeniowe, odtworzeniowe, wymiana uszkodzonych elementów; wyposażenie pomieszczeń, kawiarni, toalet; roboty elektryczne i niskoprądowe, dostawa i montaż osprzętu – część elektryczna i SSP; roboty sanitarne, dostawa i montaż kurtyny powietrznej, montaż instalacji, grzejników, ogrzewania podłogowego, białego montażu; wykonanie odwodnienia dachu.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca odbył wizję lokalną zgodnie z art. 131 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp. Szczegóły wizji określono w SWZ Rozdział V pkt. 5.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik o SWZ oraz dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2023-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |