Wykonanie robót budowlanych polegających na usunięciu barier architektonicznych i poprawie dostępności dla osób niepełnosprawnych

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Głubczycach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00333788
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00333788/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-01 07:43
Lokalizacja
Głubczyce, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-28dc2429-105e-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7481415846
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00333788 z dnia 2023-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na usunięciu
barier architektonicznych i poprawie dostępności dla osób niepełnosprawnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Głubczycach

1.3.) Oddział zamawiającego: SPZOZ Głubczyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000311579

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Matii Skłodowskiej-Curie 26

1.5.2.) Miejscowość: Głubczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-100

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalglubczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozglubczyce.biuletyn.info.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitalglubczyce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na usunięciu
barier architektonicznych i poprawie dostępności dla osób niepełnosprawnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28dc2429-105e-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00333788

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00028988/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont, modernizacja wejścia do budynku SPZOZ z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt sfinansowany z grantu Ministerstwa Zdrowia w ramach projektu Dostępność plus dla zdrowia, którego celem jest poprawa dostępności SP ZOZ w Głubczycach dla osób z niepełnosprawnościami. Finansowanie z budżetu państwa - 15,72%, z budżetu środków europejskich - 84,28% wydatków.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00270295

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP/25/VI/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 406504,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj, na podstawie której, możliwa będzie realizacja budowy zarówno pod względem formalnoprawnym jak i technicznym oraz wykonanie robót zgodnie z tą dokumentacją, polegających na usunięciu barier architektonicznych i poprawie dostępności do budynku szpitala dla osób z dysfunkcjami poprzez przebudowę wejścia do budynku wraz z korytarzem, rejestracją pacjentów oraz przylegających pomieszczeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45215100-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta przez Wykonawcę: Usługi Inżyniersko – Budowlane „BUDMISTRZ” Piotr Górski, Ul. Wolności 27, 47-223 Stare Koźle- z ceną brutto: 963 856,31 zł.
Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 500.000 zł. Brutto. Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia i dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy
2023-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane