Dostawa pościeli jednorazowego użytku i innych materiałów medycznych dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach
POWIATOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00333907
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-01 08:35
- Lokalizacja
- Starachowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6641873185
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Bielizna pościelowaMateriały medyczneRękawice jednorazowe
Wykonawcy
20 przyznanych
MIECZYSŁAW KRUSZELNICKIWrocław, PL
54 000 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
1555,2 PLNABENA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGoleniów, PL
34 560 PLNMIECZYSŁAW KRUSZELNICKIWrocław, PL
82 315,8 PLNAKME PAŁEJKO SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
28 080 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
28 080 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
4957,2 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
32 476,88 PLNEDWARDS LIFESCIENCES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 270,8 PLNTELEFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
22 411,08 PLNAKME PAŁEJKO SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
61 452 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
61 452 PLNCitoNet - Kraków Sp. z o.o.Kraków, PL
42 568,2 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
641,52 PLNANMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL
32 660,28 PLNCAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWANiemce, PL
103 626 PLN'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
345,6 PLNANMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL
4915,05 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
41 050,8 PLN'FRESENIUS KABI POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
13 001,04 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.