Remont wewnętrznych instalacji wody i kanalizacji sanitarnej w budynku użyteczności publicznej przy ul. Wł. Andersa 34 w Koszalinie - ETAP II i IV
Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00334015
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00334015/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-01 09:01
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f99e1f44-1b35-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8511021591
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00334015 z dnia 2023-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wewnętrznych instalacji wody i kanalizacji sanitarnej w budynku użyteczności publicznej przy ul. Wł. Andersa 34 w
Koszalinie - ETAP II i IV
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
1.3.) Oddział zamawiającego: ZUW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514354
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wały Chrobrego 4
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-502
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91) 430 34 39, (91) 430 3450
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bl@szczecin.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczecin.uw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zuw.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont wewnętrznych instalacji wody i kanalizacji sanitarnej w budynku użyteczności publicznej przy ul. Wł. Andersa 34 wKoszalinie - ETAP II i IV
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f99e1f44-1b35-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00334015
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00093403/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej w budynku Delegatury Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00293822
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: L-1.272.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont wewnętrznej instalacji wody i kanalizacji sanitarnej w budynku użyteczności publicznej
Delegatury ZUW przy ul. Andersa 34 w Koszalinie, etap II i etap IV.
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi wymiana i modernizacja instalacji wody użytkowej i kanalizacji sanitarnej pionów
wodno-kanalizacyjnych - etap II - nr pionów: 39,40,41,42,45,46.1, 48,50,52.1,52.2,55,55.1,56,57,58,59.1 oraz - etap IV - nr
pionów: 15,17,19,21,24.1,24.2,26,28, 30,31,33,35,36 wraz wymianą poziomów wodno-kanalizacyjnych, oraz wymiana
armatury i przyborów sanitarnych w pomieszczeniach biurowych na remontowanych pionach.
Zakres wyszczególniono na załączonym rysunku dokumentacji projektowej kolorem żółtym etap II i kolorem zielonym etap
IV.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera, opis zamówienia, dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna
wykonania i odbioru robót, przedmiar robót, stanowiące Załącznik nr 1 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 7
do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający stwierdza, że w przedmiotowym postępowaniu, oferta z najniższą ceną tj. 1 832 700,00 zł brutto, znacznie przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia tj. kwotę: 744.627,44 zł brutto. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie, na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp.| 2023-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |