Przebudowa placu zabaw w Rojewie

Gmina Rojewo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00334625
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00334625/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-01 11:16
Lokalizacja
Rojewo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-00be0954-06b7-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5562562869
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

GRUPA HYDRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAMosina, PL · lot 0
253 380 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00334625 z dnia 2023-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa placu zabaw w Rojewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rojewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350790

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rojewo 8

1.5.2.) Miejscowość: Rojewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-111

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rojewo@rojewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.rojewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-00be0954-06b7-11ee-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa placu zabaw w Rojewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00be0954-06b7-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00334625

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062474/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa placu zabaw w Rojewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00253678

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RB.I.271.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie placu zabaw w Rojewie na
działce o numerze ewidencyjnym 160/4 w miejscowości Rojewo, gm. Rojewo. Projekt obejmuje swoim zakresem
zagospodarowanie części działki nr 160/4, (narożnik północno-zachodni) przylegającej do drogi gminnej oraz do
istniejącego boiska gminnego.
2. Zakres opracowania obejmuje:
1) usunięcie istniejących urządzeń przeznaczonych do demontażu,
2) wytyczenie wykopów pod nawierzchnię żwirową i urządzenia,
3) usunięcie z części terenu humusu i wykonanie wykopów,
4) montaż urządzeń zabawowych, zlokalizowanych wg projektu zagospodarowania terenu,
5) wykonanie podłoża żwirowego,
6) rekultywacja części trawnika.
7) inwentaryzację geodezyjną wykonanych robót
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określa dokumentacja
techniczna stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ
4. UWAGA:
Wykonanie wiaty rekreacyjnej drewnianej, wskazanej w pkcie 4.21. projektu zagospodarowania terenu nie jest objęte
przedmiotem zamówienia. Zamawiający wykonał wiatę we własnym zakresie w 2022 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 379578,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 253380,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa Hydro Sp.z o.o.S.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302783184

7.3.3) Ulica: Farbiarska 28

7.3.4) Miejscowość: Mosina

7.3.5) Kod pocztowy: 62-050

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 253380,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2023-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane