Zagospodarowanie placu Nadleśnictwa Drygały w zakresie ciągów komunikacyjnych - Etap 1
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Drygały
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00334655
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00334655/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-01 11:22
- Lokalizacja
- Drygały, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bbeb84f7-fa2d-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8490004505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00334655 z dnia 2023-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie placu Nadleśnictwa Drygały w zakresie ciągów komunikacyjnych - Etap 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Drygały
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Drygały
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790011300
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 22
1.5.2.) Miejscowość: Drygały
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-230
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 87 42 40 560
1.5.8.) Numer faksu: 87 42 40 570
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drygaly@bialystok.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://drygaly.bialystok.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie placu Nadleśnictwa Drygały w zakresie ciągów komunikacyjnych - Etap 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbeb84f7-fa2d-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00334655
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00039706/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Zagospodarowanie placu przy siedzibie Nadleśnictwia Drygały
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00234840
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.21.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 888533,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą „Zagospodarowanie placu Nadleśnictwa Drygały w zakresie ciągów komunikacyjnych - Etap 1. Zakres robót budowlanych objętych przedmiotem zamówienia obejmuje w szczególności:
1). Przebudowę istniejących ciągów komunikacyjnych dla pieszych i pojazdów w zakresie robót rozbiórkowych oraz wykonania nowych nawierzchni z kostki betonowej oraz wielootworowych żelbetowych płyt IOMB na podbudowach z podsypkami wraz niezbędnymi robotami ziemnymi i towarzyszącymi,
2). Wymianę bramy wjazdowej rozwieranej wraz z furtką na bramę przesuwną z napędem oraz furtką wraz z robotami towarzyszącymi,
3). Wykonanie drenażu korytkowego wraz z robotami towarzyszącymi.
4). Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w SWZ, dokumentacji projektowej, STWiORB oraz w umowie i załącznikach do niej. Wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów przedmiotu zamówienia zawarte są w Dokumentacji projektowej, STWiORB oraz Przedmiarze robót.
2. Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z dokumentami wskazanymi wcześniej z zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
3. Należyte wykonanie zamówienia stwierdzone zostanie przez Zamawiającego przez sporządzenie protokołu odbioru końcowego robót, w którym stwierdzenie to zostanie ujęte.
Zamawiający wymaga od Wykonawcy przed rozpoczęciem prac przedstawienia i uzyskania akceptacji Zamawiającego harmonogramu robót i projektu organizacji robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 652515,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 753703,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 652515,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi ogólnobudowlane Krzysztof Buczyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8491514160
7.3.3) Ulica: Krótka 10
7.3.4) Miejscowość: Ruciane-Nida
7.3.5) Kod pocztowy: 12-220
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 652515,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2023-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |