Modernizacja Stref Aktywności Rodzinnej na terenie Będzina w ramach dotacji celowej z GZM
Ośrodek Sportu i Rekreacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00334663
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00334663/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-01 11:23
- Lokalizacja
- Będzin, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8dad7530-068b-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6252099946
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00334663 z dnia 2023-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Stref Aktywności Rodzinnej na terenie Będzina w ramach dotacji celowej z GZM
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Sportu i Rekreacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000329987
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sportowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Będzin
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-500
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 322673007
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@osir.bedzin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://osir.bedzin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umbedzin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Stref Aktywności Rodzinnej na terenie Będzina w ramach dotacji celowej z GZM2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8dad7530-068b-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00334663
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00028935/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja Stref Aktywności Rodzinnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00261329
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSiR.DZP.260.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 296126,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja Strefy Aktywności Rodzinnej w parku przy ul. Marii Konopnickiej w Będzinie. Modernizacji podlega nawierzchnia bezpieczna wylewana poliuretanowa o powierzchni około 201 m2 (wymiana), urządzenia zabawowe i siłowe, elementy małej architektury oraz ogrodzenie. Wymianie podlega stacja naprawy rowerów. Modernizacja Strefy Aktywności Rodzinnej w parku przy ul. Małobądzkiej w Będzinie. Modernizacji podlega nawierzchnia bezpieczna wylewana poliuretanowa o powierzchni około 340 m2 (wymiana), urządzenia zabawowe i siłowe, elementy małej architektury oraz ogrodzenie (furtki i brama). Wymianie podlega stacja naprawy rowerów. Przeniesienia jednego ze stojaków na rowery w miejsce wskazane przez Zamawiającego. Montażu zdemontowanego urządzenia zabawowego (huśtawka ważka).4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 268254,58 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja Strefy Aktywności Rodzinnej przy ulicy Pokoju w Będzinie. Modernizacji podlegają urządzenia zabawowe i siłowe, elementy małej architektury oraz ogrodzenie. Wymianie podlega stacja naprawy rowerów oraz modernizacja Strefy Aktywności Rodzinnej przy ulicy Żwirki i Wigury w Będzinie. Modernizacji podlegają urządzenia siłowe, elementy małej architektury oraz ogrodzenie. Wymianie podlega stacja naprawy rowerów.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 27872,16 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 508482,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione ponieważ nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2023-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |