Opracowanie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie MusicXML i Humdrum źródeł muzyki polskiej - 12 części

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00334710
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-08-01 11:30
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5252214269
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi eksperymentalno-rozwojoweUsługi wprowadzania danychUsługi przygotowywania danychUsługi analizy danychInne usługi

Wykonawcy

12 przyznanych

Anastazja MarusiakPruszków, PL
22 600 PLN
Berenika Jozajtis-KubiakWarszawa, PL
22 600 PLN
Andrzej GręziakWarszawa, PL
22 600 PLN
Filip VorosMieroszów, PL
22 600 PLN
Leszek KubiakWarszawa, PL
25 100 PLN
Katarzyna SerwaTomaszów Mazowiecki, PL
25 100 PLN
Andrzej BorzymWarszawa, PL
25 100 PLN
AQmuz Andrzej KubiczekOpole, PL
17 280 PLN
Marta LawrenceWarszawa, PL
25 000 PLN
Marta ChmielewskaAugustów, PL
24 895 PLN
Jan BarakatWrocław, PL
25 100 PLN
Emilia ZiętekWarszawa, PL
39 900 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.