Wykonanie programów funkcjonalno-użytkowych na przebudowę dróg w mieście Marki w podziale na części. Liczba części: 3.

Gmina Miasto Marki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00334838
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-08-01 12:06
Lokalizacja
Marki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
1251622308
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

3 przyznane

ZBIGNIEW WIETECKIWarszawa, PL
155 000 PLN
ZBIGNIEW WIETECKIWarszawa, PL
135 000 PLN
ZBIGNIEW WIETECKIWarszawa, PL
155 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.