„Organizacja jednodniowych szkoleń stacjonarnych dla kadr pomocy społecznej, 8 części"
Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00334995
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-01 12:40
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5262380101
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenioweUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
Wykonawcy
8 przyznanych
RAFAŁ GORCZOWSKIWarszawa, PL
11 790 PLNRAFAŁ GORCZOWSKIWarszawa, PL
11 760 PLNRAFAŁ GORCZOWSKIWarszawa, PL
11 820 PLNRAFAŁ GORCZOWSKIWarszawa, PL
11 760 PLNRAFAŁ GORCZOWSKIWarszawa, PL
11 730 PLNRAFAŁ GORCZOWSKIWarszawa, PL
12 090 PLNRAFAŁ GORCZOWSKIWarszawa, PL
11 700 PLNRAFAŁ GORCZOWSKIWarszawa, PL
11 610 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.