Remont sali gimnastycznej Zespołu Szkolno Przedszkolnego we Wsoli.
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W JEDLIŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00335003
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00335003/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-01 12:42
- Lokalizacja
- Jedlińsk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-351ff0b0-14d1-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7962975240
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00335003 z dnia 2023-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali gimnastycznej Zespołu Szkolno Przedszkolnego we Wsoli.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W JEDLIŃSKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365684719
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konopnickiej 2
1.5.2.) Miejscowość: Jedlińsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-660
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 3213115
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cuw@cuwjedlinsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jedlinsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cuw-jedlinsk.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sali gimnastycznej Zespołu Szkolno Przedszkolnego we Wsoli.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-351ff0b0-14d1-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00335003
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00017442/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont sali gimnastycznej Zespołu Szkolno Przedszkolnego we Wsoli.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00277638
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 160723,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych w oparciu o opracowaną dokumentację projektową polegających na remoncie sali gimnastycznej w Zespole Szklono Przedszkolnym we Wsoli i powierzchni 629, m², wysokość w świetle dźwigarów 7,2 m.
Zakres robót obejmuje:
- demontaż i montaż listew cokołowych,
- demontaż i montaż drabinek gimnastycznych,
- cyklinowanie i lakierowanie parkietu,
- malowanie linii trzech boisk do gry w piłkę ręczną, siatkówkę i koszykówkę,
- malowanie sufitu i dźwigarów farbą emulsyjną,
- likwidacja zacieków po zalaniu,
- malowanie ścian farbą emulsyjną,
- malowanie ścian farbą olejną,
- wymiana 10 szt. opraw oświetleniowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączonych do SWZ Projektach budowlanych, Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarze robót (który ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia stanowi wyłącznie narzędzie pomocnicze) .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 ust. 3 ustawy Pzp - Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którązamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221169,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239358,00 PLN
| 2023-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |