Przebudowa dróg gminnych ul. Księdza J. Popiełuszki, ul. Kardynała S. Wyszyńskiego, Papieża Jana Pawła II, ul. Dobrej oraz ciągu pieszego łączącego ul. Kardynała S. Wyszyńskiego z ul. Gen. Zajączka

Gmina Miasto Marki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00335035
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00335035/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-01 12:48
Lokalizacja
Marki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8f8b0de3-0c17-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
1251622308
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00335035 z dnia 2023-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych ul. Księdza J. Popiełuszki, ul. Kardynała S.
Wyszyńskiego, Papieża Jana Pawła II, ul. Dobrej oraz ciągu pieszego łączącego ul. Kardynała S. Wyszyńskiego z ul. Gen. Zajączka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Marki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 95

1.5.2.) Miejscowość: Marki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-270

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@marki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://marki.logintrade.net/zapytania_email,131658,3221e167fd3f8f6536b3aa757ba9b30b.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych ul. Księdza J. Popiełuszki, ul. Kardynała S.
Wyszyńskiego, Papieża Jana Pawła II, ul. Dobrej oraz ciągu pieszego łączącego ul. Kardynała S. Wyszyńskiego z ul. Gen. Zajączka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f8b0de3-0c17-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00335035

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00066022/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa dróg gminnych ul. Ks. J. Popiełuszki, ul. Kard. S. Wyszyńskiego, ul. Papieża Jana Pawła II, ul. Dobrej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00262327

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.34.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg gminnych ul. Księdza Jerzego Popiełuszki, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Papieża Jana Pawła II, ul. Dobrej oraz ciągu pieszego łączącego ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z ul. Gen. Zajączka. Wraz z uzyskaniem i dostarczeniem „Zawiadomienia o zakończeniu budowy” potwierdzonego przez PINB w Wołominie o niewnoszeniu sprzeciwu w drodze decyzji. Szczegółowy zakres robót budowlanych składających się na przedmiot zamówienia, zawiera projekt wykonawczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający działając zgodnie z art. 260 ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 poz. 1710 ze zm.), zawiadamia o unieważnieniu postępowania prowadzonego w trybie podstawowym na podstawie art. 255 pkt 3). W przedmiotowym postępowaniu wpłynęło 5 ofert przekraczających budżet. W związku z powyższym Zamawiający po przeanalizowaniu możliwości finansowych stwierdza, iż w chwili obecnej nie jest w stanie zwiększyć kwoty wstępnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty. Zgodnie z przepisem art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, unieważnia przedmiotowe postępowanie.
2023-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane