Wykonanie remontu instalacji elektrycznych polegające na wymianie oświetlenia wewntrznego oraz zewnętrznego na oświetlenie energooszczędne typu LED w budynkach , parkingach oraz placach zabaw
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00335284
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00335284/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-01 13:31
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3cf9c647-2234-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9520007786
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00335284 z dnia 2023-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu instalacji elektrycznych polegające na wymianie oświetlenia wewntrznego oraz zewnętrznego na oświetlenie energooszczędne typu LED w budynkach , parkingach oraz placach zabaw
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010836340
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trakt Lubelski 353
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-667
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 27735 00
1.5.8.) Numer faksu: 22 277 35 67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wawer.zgn@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zgn-wawer.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
zgn-wawer.ezamawiający.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administrowanie zasobem m. st. Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu instalacji elektrycznych polegające na wymianie oświetlenia wewntrznego oraz zewnętrznego na oświetlenie energooszczędne typu LED w budynkach , parkingach oraz placach zabaw2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cf9c647-2234-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00335284
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00054467/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Wykonanie remontu instalacji elektrycznych polegającego na wymianie oświetlenia wewnętrznego oraz zewnętrznego na oświetlenie energooszczędne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00308171
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 441/NZ/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 471079,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowych instalacji elektrycznych na:
- demontażu starych opraw oświetleniowych;
- zabezpieczeniu instalacji w miejscu gdzie docelowo nie będzie wykonany montaż nowego oświetlenia, a będzie wykonany demontaż starych opraw, halogenów;
- po zakończeniu prac wymiany opraw Wykonawca dokona uzupełnienia ubytków w tynku malowania powierzchni (kolorystyka analogiczna do istniejącej) na których zmieniono, przesunięto, oprawy nowo montowane i są one innych wymiarów, w stosunku do usytuowania opraw zdemontowanych;
- po zakończeniu prac dokonać stosownych pomiarów fotometrycznych, które będą załącznikiem dokumentacji powykonawczej;
- po zakończeniu prac dokonać stosownych pomiarów instalacji elektrycznej wraz z pomiarem natężenia oświetlenia we wszystkich pomieszczeniach i przedstawić je w protokołach.
Wszelkie roboty budowlane nalezy wykonać zgodnie z:
- Kosztorysami ofertowymi wykonanymi przez Wykonawcę metodą kalkulacji szczegółowej,
- Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót;
- Wymaganiami Zamawiającego ujętymi w opisie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa wartość jaką Zamawiający może przeznaczyć na dofinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 413586,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 570478,47 PLN
| 2023-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |