Modernizacja na trzech kondygnacjach pomieszczeń sanitariatów uczniowskich dla dziewczyn w Szkole Podstawowej nr 3 w Cieszynie
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. J. KORCZAKA W CIESZYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00335733
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00335733/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-01 15:10
- Lokalizacja
- Cieszyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee6e81af-095a-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5481057050
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00335733 z dnia 2023-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja na trzech kondygnacjach pomieszczeń sanitariatów uczniowskich dla dziewczyn w Szkole Podstawowej nr 3 w Cieszynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. J. KORCZAKA W CIESZYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070449292
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Józefa Hallera 8
1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 0338520168
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp3cieszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp3cieszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee6e81af-095a-11ee-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja na trzech kondygnacjach pomieszczeń sanitariatów uczniowskich dla dziewczyn w Szkole Podstawowej nr 3 w Cieszynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee6e81af-095a-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00335733
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00047661/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 przebudowa pomieszczeń sanitariatów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00260023
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP3.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja na trzech kondygnacjach pomieszczeń sanitariatów uczniowskich dla dziewczyn w Szkole Podstawowej nr 3 w Cieszynie. Zamówienie obejmuje:
- przygotowanie pomieszczeń, w których odbywać będą się prace,
- wykucie z muru drzwi wejściowych z korytarza,
- demontaż umywalek i muszli,
- rozebranie ścianek wydzielających kabiny,
- skucie ze ścian okładziny z płytek ceramicznych,
- zerwanie posadzki z płytek ceramicznych,
- demontaż rurociągów i armatury,
- usunięcie gruzu, prace porządkowe, prace związane z kontrolą i odbiorem robót,
- poszerzenie otworów na drzwi wejściowe z korytarza oraz z przedsionka do pomieszczenia kabin,
- obsadzenie drzwi wejściowych 90/200,
- obsadzenie drzwi z przedsionka do pomieszczenia kabin 90/200,
- wymianę instalacji sanitarnych: instalacji ogrzewania, instalacji wody zimnej, instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji, instalacji kanalizacji sanitarnej, wymianę przyborów sanitarnych (montaż umywalek i muszli),
- montaż stelaży GEBERIT,
- wykonanie ścianki z płyt g-k zasłaniającej stelaże GEBERIT i piony wodne oraz kanalizacyjne,
- licowanie ścian płytkami ceramicznymi na wys. 205 cm,
- wykonanie posadzki z płytek gres,
- malowanie ścian i sufitów,
- montaż kabin z płyt HPL.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 339480,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 372276,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 339480,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aspar sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5472146682
7.3.3) Ulica: Karpacka 22
7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała
7.3.5) Kod pocztowy: 43-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 339480,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
| 2023-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |