Remont wnętrza zabytkowego dworku myśliwskiego w Parku Pałacowym w Białowieży

BIAŁOWIESKI PARK NARODOWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00335889
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00335889/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-01 17:47
Lokalizacja
Białowieża, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9b22a641-2219-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6030074673
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00335889 z dnia 2023-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wnętrza zabytkowego dworku myśliwskiego w Parku Pałacowym w Białowieży

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: BIAŁOWIESKI PARK NARODOWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200664828

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Park Pałacowy 11

1.5.2.) Miejscowość: Białowieża

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-230

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 607330106

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: alicja.waszkiewicz@bpn.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bpn.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bialowieskipn.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont wnętrza zabytkowego dworku myśliwskiego w Parku Pałacowym w Białowieży

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b22a641-2219-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00335889

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020,

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00307054

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont wnętrza zabytkowego dworku myśliwskiego w Parku Pałacowym w Białowieży
Roboty będą polegały na remoncie starej instalacji niskoprądowej (okablowanie strukturalne LAN), wykonaniu instalacji niskoprądowej systemu włamania i napadu SSWiN, wykonaniu systemu sygnalizacji pożaru SSP, remoncie starej instalacji elektrycznej, w tym: rozdzielni głównej RG, instalacji oświetleniowej i gniazd wtykowych, instalacji przeciwprzepięciowej oraz instalacji ochrony od porażeń. Poza robotami w zakresie instalacji elektrycznych należy wykonać remont starych łazienek (m.in. wymiana okładzin ceramicznych ściennych i podłogowych, drzwi do kabin, rur i urządzeń), renowację drzwi wewnętrznych wejściowych do łazienek - 2 szt. oraz remont starych wewnętrznych schodów drewnianych i balustrad.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę , która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości na zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia.
2023-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane