Utworzenie centrum muzealno-edukacyjnego. Remont i adaptacja budynku na potrzeby działalności muzeum w Orzyszu – etap II

Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej w Orzyszu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00336449
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00336449/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-02 10:05
Lokalizacja
Orzysz, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8847f9dd-01da-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8491587992
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie muzeówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychIzolacja cieplnaPokrywanie podłóg i ścianRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychSieć telekomunikacyjna

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW RYSZKIEWICZOlecko, PL · lot 0
975 147,21 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00336449 z dnia 2023-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie centrum muzealno-edukacyjnego. Remont i adaptacja budynku na potrzeby działalności muzeum w Orzyszu – etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej w Orzyszu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 362503261

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Giżycka

1.5.2.) Miejscowość: Orzysz

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-250

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 507301827

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: muzeumwojska@orzysz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumwojska.orzysz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie centrum muzealno-edukacyjnego. Remont i adaptacja budynku na potrzeby działalności muzeum w Orzyszu – etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8847f9dd-01da-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00336449

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00169571/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Utworzenie centrum muzealno-edukacyjnego. Remont i adaptacja budynku na potrzeby działalności muzeum w Orzyszu – etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00252446/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MWWiZO.271.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w budynku użyteczności publicznej, przewidzianego na potrzeby Muzeum
Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej w Orzyszu, stanowiący powiększenie działającej w części istniejącego budynku
instytucji.
Stan istniejący:
Budynek w stanie surowym otwartym o konstrukcji murowanej, niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny. Główne przekrycie
dachu stanowi dach wielopołaciowy, nad poszczególnymi częściami budynku w układzie dwuspadowym, symetryczny,
pokryty papą. Bryła główna budynku połączona z budynkiem sąsiednim poprzez parterowy, jednokondygnacyjny łącznik,
konstrukcji murowanej, przekryty płaskim stropodachem.
W zakresie zamówienia znajdują się m. in:
- roboty dociepleniowe
- wykonanie elewacji
- montaż stolarki okiennej i drzwiowej
- roboty wykończeniowe w zakresie tynków, malowania, posadzek
- pokrycie dachu dachówką ceramiczną
- wykonanie przyłączy wraz z instalacjami: instalacja elektryczna, teletechniczna, wodno-kanalizacyjna, cieplna,
wentylacyjna
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią dokumentacja techniczna, przedmiar robót, mapy, rysunki- załączniki
do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212313-3 - Roboty budowlane w zakresie muzeów

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45321000-3 - Izolacja cieplna

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

32412100-5 - Sieć telekomunikacyjna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 975147,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1692625,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 975147,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany Stanisław Ryszkiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8471207696

7.3.3) Ulica: Osiedle nad Legą

7.3.4) Miejscowość: Olecko

7.3.5) Kod pocztowy: 19-400

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 975147,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2023-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane