Przebudowa drogi wewnętrznej ulicy Podzamcze w Solcu nad Wisłą – etap II
Miasto i Gmina Solec nad Wisłą
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00337258
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00337258/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-02 13:19
- Lokalizacja
- Solec nad Wisłą, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3fe9d812-166d-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5090066613
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00337258 z dnia 2023-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej ulicy Podzamcze w Solcu nad Wisłą – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Solec nad Wisłą
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224002
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Solec nad Wisłą
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-320
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@solec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.solec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3fe9d812-166d-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej ulicy Podzamcze w Solcu nad Wisłą – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fe9d812-166d-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00337258
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00070648/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa drogi wewnętrznej ulicy Podzamcze w Solcu nad Wisłą – etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00284396
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGKOŚiI.271.7.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia: Przebudowa drogi wewnętrznej ulicy Podzamcze w Solcu nad Wisłą –etap II.
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy nawierzchni drogi wewnętrznej ul. Podzamcze w Solcu nad Wisłą – etap II.
Zakres prac obejmie wykonanie nawierzchni asfaltowej na odcinki 415 mb i szerokości 3,0 mb., w szczególności:
1) Roboty pomiarowe i przygotowawcze,
2) Wykonanie robót ziemnych oraz koryta wraz z profilowaniem i zagęszczeniem istniejącego podłoża w celu przygotowania do wykonania stabilizacji betonowej Rm=2,5MPa gr. 15cm.
3) podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem o Rm=2,5MPa -gr. 15cm, szer. 4,0m
4) podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0-31,5mm -gr. 20cm, szer. 4,0m
5) Jezdnia asfaltowa:
a) warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S KR 1/2 gr. 4cm,
b) warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 11W KR 1/2 gr. 4cm,
6) Pobocze z kruszywa łamanego 0-31,5mm -gr. 8cm, szer. 0,5m.
Droga wewnętrzna posiada odwodnienie powierzchniowe w kierunku poboczy z kruszywa, które występują obustronnie wzdłuż całej drogi. Dotychczasowy sposób odwodnienia nie ulegnie zmianie.
Klasa drogi: nie dotyczy
Długość odcinka: 415,0 mb
Przekrój jezdni: szlakowy
Szerokość jedzeni: 3,0 m
Pobocze: obustronne z kruszywa łamanego o szer. 3,0m
Chodniki: brak
Prędkość projektowa: Vp=30 km/h
Odwodnienie: powierzchniowe w kierunku poboczy.
W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania prac towarzyszących oraz robót tymczasowych nie objętych dokumentacją projektową i przedmiarami robót a koniecznych do uwzględnienia: organizacja i zabezpieczenie placu budowy, organizacja ruchu, oznakowanie likwidacja placu budowy, wywóz odpadów, uporządkowanie terenu po budowie, przegotowanie dokumentacji powykonawczej w tym inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej oraz wszelkie inne prace nie objęte SWZ a konieczne do wykonania ze względu na sztukę budowlaną.
Szczegółowy sposób wykonania przedmiotu zamówienia określają:
1) Dokumentacja projektowa, która stanowi załącznik do SWZ, zawierająca:
- projekt wykonawczy,
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych,
2) Przedmiary robót,
3) Wzór umowy.
Załączony do SWZ przedmiar ma jedynie charakter informacyjny. Wykonawca po Zapoznaniu się z dokumentacją projektową i innymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233140-2 - Roboty drogowe
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na udział w postępowaniu złożono trzy oferty. Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć 300 000 zł brutto. Cena najniższej oferty wynosi 387 382,47 zł brutto i przekracza kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 387382,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 414224,64 PLN
| 2023-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |