Termomodernizacja elewacji zachodniej budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Rosłońskiego 11 w Przemyślu
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00337500
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00337500/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-02 14:05
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e4966bd6-3103-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7952151916
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00337500 z dnia 2023-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja elewacji zachodniej budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Rosłońskiego 11 w Przemyślu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650964045
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Równa 2
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tbs_przemysl@poczta.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mieszkaniatbsprzemysl.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja elewacji zachodniej budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Rosłońskiego 11 w Przemyślu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4966bd6-3103-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00337500
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt. 1 ustawy p.z.p., ogłoszonym w BZP pod numerem 2023/BZP 00282638 z dnia 29.06.2023 r. nie złożono żadnej oferty
i postępowanie zostało unieważnione
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-a3ea3036-1676-11ee-a60c-9ec5599dddc1
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Termomodernizacja elewacji zachodniej budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Rosłońskiego 11 w Przemyślu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony i opisany w Załączniku nr 10 do Zaproszenia, tj. w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi przedmiar robót wraz ze Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR). Zakres robót obejmuje: ocieplenie ścian budynków płytami styropianowymi, wykonanie tynków elewacyjnych silikonowych, wymianę obróbek blacharskich, rynien oraz rur spustowych, rozebranie posadzek z płytek na balkonach, wykonanie hydroizolacji i położenie nowych płytek na balkonach, malowanie balustrad balkonowych, wymiana stolarki okiennej balkonowej. Wymagany minimalny okres gwarancji na całość wykonanych robót budowlanych wynosi 36 miesięcy. Wykonawca ma możliwość zaoferowania dłuższego terminu gwarancji, zgodnie z deklaracją Wykonawcy określoną w pkt. 4 Formularza cenowego, stanowiącego Załącznik nr 1 do Zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45431000-7 - Kładzenie płytek
45421132-8 - Instalowanie okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudolwane "KONTUR" Bogusław Majchrowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 650005155
7.3.4) Miejscowość: Krasiczyn
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 448000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |