Modernizacja kompleksu boisk "Orlik 2012", gm. Kępice wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym
Kępicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00337974
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00337974/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-03 07:42
- Lokalizacja
- Kępice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b5c3e19-1a59-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8393208373
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00337974 z dnia 2023-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu boisk "Orlik 2012", gm. Kępice wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Kępicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381570966
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Obłęże 48
1.5.2.) Miejscowość: Kępice
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-230
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kosir@kepice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kosir.kepice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0b5c3e19-1a59-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Gminna Samorządowa Jednostka Organizacyjna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Sport, turystyka, rekreacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu boisk "Orlik 2012", gm. Kępice wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b5c3e19-1a59-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00337974
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00288593/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja kompleksu boisk "Orlik 2012", gm. Kępice wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00289149
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.01.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. W ramach zadania należy przeprowadzić prace modernizacyjne kompleksu boisk "Orlik" znajdującego się na dz. 48/1, gm. Kępice. Całkowita powierzchnia orlika wynosi 0,3050 ha, natomiast kontener sanitarno - szatniowy 90m2.
a) modernizacja zaplecza sanitarno–szatniowego w tym:
- wymianie podłóg – płyta OSB, częściowo legary, docieplenie styropianem;
- wymianie wykładziny i listew przypodłogowych;
- wymianie syfonów w umywalkach;
- wymianie uszkodzonych grzejników;
- wymianie WC;
- wymiana uszkodzonego okna;
- malowanie ścian w środku;
- wymiana blachy na całej elewacji;
b) modernizację kompleksu boisk w tym:
- wymianie oświetlenia zewnętrznego na LED
- wymianie ogrodzenia – siatka + piłko chwyty na całej długości
- renowacji murawy – czesanie, wsypywanie grysiku, malowanie linii
- wymianie słupków i siatki do siatkówki
- zakupie małych bramek do piłki ręcznej – 2 szt.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Przedmiar robót stanowiący załącznik nr 4 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212172-2 - Roboty budowlane w zakresie ośrodków rekreacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym na składanie ofert, tj. do dnia 24.07.2023 do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Mając powyższe na uwadze zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy PZP.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |