Modernizacja posadzki w sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolinie

GMINA WOLIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00338047
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00338047/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-03 08:18
Lokalizacja
Wolin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dc6e0f6f-1671-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
9860164852
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie nawierzchni podłogowych

Wykonawcy

1 przyznane

JAN PIETRASZKOBielsko Biała, PL · lot 0
141 450 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00338047 z dnia 2023-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja posadzki w sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685510

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 23

1.5.2.) Miejscowość: Wolin

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-510

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 512 186 788

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminawolin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminawolin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminawolin.ezamawiajacy.pl/pn/gminawolin/demand/notice/publicpzp/current/list?USER_MENU_HOVER=publicpzpCurrentNoticePublicList

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja posadzki w sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc6e0f6f-1671-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00338047

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062054/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Modernizacja posadzki w sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00282496

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2023.HP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 178251,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja posadzki w sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolinie.
2. Obecna podłoga w sali gimnastycznej to parkiet drewniany zamontowany na ruszcie legarowym.
Do wyceny należy przyjąć naprawienie załamanego rusztu istniejącej podłogi w ilości około 20 m2 tj. rozbiórkę parkietu, naprawę uszkodzonego rusztu legarowego, montaż zdemontowanego wcześniej parkietu.
3. Przed przystąpieniem do montażu nowej podłogi należy zdemontować istniejące drabinki gimnastyczne przymocowane do ściany. Wysokość drabinki ok 3.0m szer. 1m w ilości 16 kpl.
Elementy należy złożyć we wskazane miejsce na terenie szkoły.
4. Jako nową systemową podłogę sportową przyjęto technologię systemowej posadzki sportowej składającej się z podkładowej maty elastycznej oraz warstwowej deski sportowej gr.15 mm z warstwą wierzchnią z drewna dębowego, którą zamontować należy na istniejącej podłodze po wcześniejszym naprawieniu uszkodzonych miejsc na rozłożonej folii, która stanowić będzie izolację przeciwwilgociową. Wymaga się, aby zamontowana warstwowa deska sportowa była fabrycznie lakierowana. Nie dopuszcza się cyklinowania i lakierownia podłogi na budowie.
Cały system (mata + warstwowa deska sportowa) musi być zgodny z normą PN-EN 14904 i posiadać deklarację właściwości użytkowych na zgodność z tą normą.
Dodatkowo dla zapewnienia prawidłowej dostawy i montażu nawierzchni wraz z gwarancją producenta, wymaga się, aby Wykonawca do oferty dołączył autoryzację producenta oferowanej nawierzchni, wystawioną na przedmiotowy obiekt oraz imiennie na Wykonawcę.
Minimalny okres gwarancji na systemową podłogę sportową 60 miesięcy

Wymagania techniczne systemowej podłogi sportowej:
 3-warstwowa deska sportowa o gr.15mm z warstwą wierzchnią z drewna dębowego
 deska pokryta fabrycznie minimum 7 warstwami lakieru sportowego utwardzanego UV
 deski muszą posiadać specjalne złącze barclick na długiej krawędzi zapewniające trwałe połączenie desek sportowych oraz pióro wpust na krótkiej krawędzi,
 gęstość deski: minimum 650 kg/m3
 odporność na ścieranie: minimum 330 (według EN-438)
 odporność na wgniecenie: maksymalnie 0.5 mm (EN 1516:1999)
 klasyfikacja ogniowa całego systemu: Cfls1 - produkt trudnozapalny,
 zastosowanie folii polietylenowej jako izolacji przeciwwilgociowej,
 mata podkładowa o grubości 4mm i gęstości minimum 200kg/m3, poliuretanowa, komórkowo otwarta, niepęczniejąca, niekurczliwa, nie krusząca się, zachowująca sprężystość i trwałość.
 cały system (mata + deska sportowa) musi posiadać deklarację właściwości użytkowych na zgodność z normą PN-EN 14904
5. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera:
a) Przedmiar robót – Załącznik nr 9 do SWZ
b) Projektowane Postanowienia Umowy stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141450,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 141450,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141450,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOP SPORT Jan Pietraszko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5471348538

7.3.3) Ulica: ul. Górska 88

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-318

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141450,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane