„Budowa ulicy Harasymowicza - etap II”
Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00338057
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00338057/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-03 08:21
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc8b196e-2165-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00338057 z dnia 2023-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa ulicy Harasymowicza - etap II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122680121
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bernardyńska 24
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 6883100
1.5.8.) Numer faksu: 14 6883115
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: b.kurzyp@zdik.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdik.tarnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc8b196e-2165-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa ulicy Harasymowicza - etap II”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc8b196e-2165-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00338057
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053352/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa ulicy Harasymowicza - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00306660
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDiK.DZ.271.34.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 272681,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę kanalizacji deszczowej, budowę oświetlenia ulicznego, zabezpieczenie sieci energetycznej oraz przebudowę ogrodzenia wraz z utwardzeniem terenu i odtworzeniem jezdni i polegać będzie między innymi na:
1) budowie kanalizacji deszczowej – budowa kolektora wraz ze studniami rewizyjnymi i wpustami ulicznymi z wykonaniem zabezpieczenia wpustów, studni, przed zanieczyszczeniem gruntem, piaskiem, kamieniami itp. płytami betonowymi oraz folią do czasu wykonania w następnym etapie nawierzchni jezdni z podbudową,
2) budowie oświetlenia ulicznego – budowa sieci kablowej, montaż słupów oraz opraw oświetleniowych, montaż dodatkowych rur osłonowych - w zakresie 6 szt. lamp,
3) zabezpieczeniu sieci energetycznej – zabezpieczenie kolidującej sieci rurami ochronnym,
4) przebudowie ogrodzenia,
5) opracowaniu projektu oraz wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu drogowego wraz z zabezpieczeniem i oznakowaniem terenu oraz jej aktualizacji w trakcie realizacji budowy w zależności od bieżących potrzeb oraz zabezpieczeniu przejścia pieszych, dojść i dojazdów do istniejących posesji - nie dopuszcza się całkowitego zamknięcia dróg dla ruchu pieszych i pojazdów – na każdym etapie robót należy zapewnić możliwość przejazdu,
6) w przypadku prowadzenia robót na działkach poza liniami rozgraniczającymi pasa drogowego - wykonaniu dokumentacji fotograficznej stanu nieruchomości przed rozpoczęciem ww. robót i po ich zakończeniu. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest spisać protokół z właścicielem nieruchomości/użytkownikiem wieczystym potwierdzający przywrócenie nieruchomości do stanu poprzedniego po wykonaniu ww. prac. Powyższe dokumenty, tj. dokumentację fotograficzną, protokół wraz z fragmentem dokumentacji powykonawczej w zakresie ww. robót Wykonawca przekaże Zamawiającemu,
7) wykonaniu inwentaryzacji fotograficznej terenu objętego zakresem inwestycji oraz wjazdów do posesji przed realizacją zadania i przekazanie do Zamawiającego w terminie 14 dni od dnia przekazania terenu budowy,
8) wykonaniu inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (w wersji tradycyjnej – papierowej
– 2 egz. oraz w wersji elektronicznej edytowalnej) z klauzulą przyjęcia do ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej,
9) odtworzeniu nawierzchni jezdni z destruktu asfaltowego wraz z podbudową po przekopach,
10) odtworzeniu zjazdów po przekopach,
11) utwardzeniu terenu z tłucznia i destruktu asfaltowego po przestawieniu ogrodzenia,
12) wycince krzewów, karczowanie pni,
13) wykonanie wszystkich innych robót niezbędnych dla zapewnienia zamierzonego efektu,
14) uporządkowaniu, odtworzeniu po zakończeniu robót terenów zielonych (zieleńców, trawników).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 i 2 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45232452-5 - Roboty odwadniające
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2023-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |