Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie
Politechnika Morska w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00338439
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-03 10:05
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8510006388
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt peryferyjnyKomputery osobisteKomputery przenośne
Wykonawcy
4 przyznane
EL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
3474,75 PLNEL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
3659,25 PLNEL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
3216,45 PLNEL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
3216,45 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.