Modernizacja oświetlenia zewnętrznego w m. Ostrów Wielkopolski na terenie osiedla Grunwaldzkiego oraz osiedla Parcele Zacharzewskie
Oświetlenie Uliczne i Drogowe sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00338557
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00338557/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-03 10:35
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1224fa73-0118-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6181607268
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00338557 z dnia 2023-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia zewnętrznego w m. Ostrów Wielkopolski na terenie osiedla Grunwaldzkiego oraz osiedla Parcele Zacharzewskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Oświetlenie Uliczne i Drogowe sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250680024
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wrocławska 71A
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 598 52 70
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@ouid.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oswietlenie.kalisz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1224fa73-0118-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność wspomagająca transport lądowy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia zewnętrznego w m. Ostrów Wielkopolski na terenie osiedla Grunwaldzkiego oraz osiedla Parcele Zacharzewskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1224fa73-0118-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00338557
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00245254
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 14/TP/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1261242,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa oświetlenia drogowego w m. Ostrów Wielkopolski na terenie osiedla Grunwaldzkiego oraz osiedla Parcele Zacharzewskie, obejmująca m.in.:
1) demontaż istniejących opraw na latarniach 109 szt.
2) demontaż istniejących opraw na słupach linii napowietrznej wspólnej w ilości 341 szt.
3) demontaż istniejących słupów latarni w ilości 80 kpl.
4) montaż słupów latarni w ilości 80 kpl., w tym:
- 10 słupów 10m latarni z wysięgnikami pojedynczymi 1,5m
- 44 słupy 8,5m latarni z wysięgnikami pojedynczymi 1,5m
- 1 słup latarni 8,5m z wysięgnikiem podwójnym 1,5m, kąt między ramionami 90 st.
- 25 słupów latarni 6m bez wysięgników
5) montaż oprawy LED drogowych na napowietrznej linii wspólnej, oprawy wyposażone w system zdalnego zarządzania z abonamentem na 10 lat w ilości 341 szt.
6) montaż oprawy LED drogowych na istniejących latarniach, oprawy wyposażone w system zdalnego zarządzania z abonamentem na 10 lat w ilości 28 szt.
7) montaż oprawy LED drogowych na nowych latarniach, oprawy wyposażone w system zdalnego zarządzania z abonamentem na 10 lat w ilości 81 szt.
Łączny zakres wszystkich robót budowlanych stanowi wymianę 450 szt. istniejących opraw oświetleniowych na napowietrznej linii wspólnej, wydzielonej oraz latarniach na oprawy oświetleniowe typu LED posiadających zdalny nadzór przez sieć internetową – bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania (dostęp z poziomu przeglądarki internetowej).
Szczegółowy zakres robót zawarty jest w opisie technicznym na który składają się:
projekt modernizacji z załącznikami (syt. ośw., mapy, zest. mont.)
przedmiar robót,
Powyższe opracowania składające się na opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki do SWZ. Wszystkie obowiązki Wykonawcy zawarte są w projekcie umowy dołączonej do SWZ (zgodnie z załącznikiem nr 6 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1222000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1551370,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1222000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD USŁUGOWY "ELEKTROINSTAL" MARIAN PRZYBYLSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003371642
7.3.3) Ulica: ul. Powstania Listopadowego 11
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 63-400
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1222000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Projekt pn. „E-Ostrów 2050 – Miasto Ekologiczne, Energetyczne, Ekonomiczne”, współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz budżetu państwa| 2023-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |