Śluza Lipki - usunięcie uszkodzeń komory śluzy, m. Oława

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00338896
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00338896/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-03 11:53
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-805a29fe-039f-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budowa obiektów inżynierii wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00338896 z dnia 2023-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Śluza Lipki - usunięcie uszkodzeń komory śluzy, m. Oława

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 71 337 88 38

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marta.szkudlarek@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-805a29fe-039f-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Śluza Lipki - usunięcie uszkodzeń komory śluzy, m. Oława

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-805a29fe-039f-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00338896

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00118919/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.185 Śluza Lipki - usunięcie uszkodzeń komory śluzy, m. Oława

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00247966

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR.ROZ.2710.47.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 404715,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana uszczelnień na wrotach śluzy pociągowej SW Lipki wraz z fragmentarycznym remontem peronu i głów śluzy poprzez:
• montaż zamknięć remontowych śluzy na głowie dolnej i górnej (trawers, iglice) wraz pracą nurka i doszczelnieniem;
• odpompowanie komory śluzy i odłowienie ryb;
• utrzymywanie komory śluzy w stanie suchym przez okres realizacji robót;
• demontaż środkowych, bocznych i dolnych uszczelnień drewnianych i gumowych wrót;
• oczyszczenie i zabezpieczenie antykorozyjne miejsc montażu uszczelnień,
• wykonanie, dostawa, montaż i regulacja nowych elementów uszczelnień z drewna dębowego oraz gumowych typu „P” oraz profili mocujących uszczelnienia;
• demontaż zamknięcia remontowego, ustawienie krańcowych wyłączników wrót;
• skucie luźnych fragmentów krawędzi prawego peronu oraz krawędzi głowy górnej śluzy;
• naprawa głów i krawędzi peronu (wklejenie prętów zbrojeniowych w istn. konstrukcję, wykonanie siatki zbrojeniowej z prętów fi 12 oczko 25x25 cm, deskowanie, betonowanie betonem C30/37).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ pn Opis przedmiotu zamówienia/STWiOR/Przedmiar prac [Zip].

Zamawiający wyznaczy Wykonawcy termin realizacji prac wymagających zamknięcia śluzy dla żeglugi – na okres 30 dni kalendarzowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia podstępowanie, na podstawie art. 255 ust. 2 w związku z art. 226 ust. 1 pkt 12 i 13 ustawy Pzp, oferta zostaje odrzucona jeżeli Wykonawca nie wyraził pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania z ofertą oraz na podpisanie umowy po upływie terminu związania z ofertą.
W postępowaniu wpłynęła tylko ta jedna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 529990,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 529990,00 PLN

2023-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane