Przebudowa wnętrza budynku głównego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00339258
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00339258/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-03 13:12
Lokalizacja
Puck, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4e8ecaa3-1666-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5871295018
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

WITOLD LABUDAWejherowo, PL · lot 0
2 304 726,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00339258 z dnia 2023-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa wnętrza budynku głównego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191123728

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mestwina 11

1.5.2.) Miejscowość: Puck

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-100

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 47 7418760

1.5.8.) Numer faksu: 47 7418763

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.puck@straz.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kppsp-puck

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4e8ecaa3-1666-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa wnętrza budynku głównego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e8ecaa3-1666-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00339258

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00090008/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa wnętrza budynku głównego KP PSP w Pucku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00282223

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PT.2370.2.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1873761,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie będzie obejmowało rozbudowę i przebudowę instalacji wewnętrznych budynku – tj. instalacji elektrycznej oraz teletechnicznej, kanalizacji sanitarnej, wentylacji grawitacyjnej oraz wodociągowej. Projekt przewiduje doprowadzenie instalacji gazowej do nowo projektowanej kotłowni ze zmianą systemu ogrzewania na gazowe. Zmianie ulegnie układ funkcjonalny pomieszczeń. Wykonana zostanie nowa elewacja.
Przewiduje się również wydzielenie pomieszczenia edukacyjnego dla dzieci „Ognik”. Wykonane zostaną prace mających na celu dostosowanie obiektu do obowiązujących obecnie przepisów higieniczno-sanitarnych i bezpieczeństwa oraz higieny pracy poprzez przebudowę oraz wykonanie nowych pomieszczeń higieniczno-sanitarnych, a także poprzez prace remontowe nawierzchni posadzek i ścian oraz wykonanie nowej instalacji ogrzewania i wentylacji mechanicznej.
Inwestycja prowadzona będzie w budynku o powierzchni użytkowej 798m² i kubaturze 3503m³.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2304726,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2597760 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2304726,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Instalacyjno-Dekarskich Witold Labuda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 220248770

7.3.3) Ulica: Pokoju 3

7.3.4) Miejscowość: Wejherowo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2304726,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2023-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane