Przeprowadzenie terapii indywidualnej i grupowej dla uczestników stacjonarnych OHP w OSiW w: Zielonej Górze, Nowej Soli, Wiechlicach, Strzelcach Krajeńskich, Międzyrzeczu.
Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00339754
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-03 14:48
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9290006411
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
5 przyznanych
Gabinet Rozwoju i Terapii Dziecka SENSO Małgorzata GrygielZielona Góra, PL
16 120 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
17 732 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
17 732 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
17 732 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
17 732 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.