Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Biała Rawska

GMINA BIAŁA RAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00339976
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00339976/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-03 17:06
Lokalizacja
Biała Rawska, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6d59ff5-0111-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8351543747
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty w zakresie stabilizacji gruntuUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

2 przyznane

· lot 0
HENRYK IDZIKOWSKINowy Regnów, PL · lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00339976 z dnia 2023-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Biała Rawska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIAŁA RAWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148590

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 57

1.5.2.) Miejscowość: Biała Rawska

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-230

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 468159377

1.5.8.) Numer faksu: 468159444

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bialarawska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialarawska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d6d59ff5-0111-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Biała Rawska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6d59ff5-0111-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00339976

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00519194/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont (modernizacja) dróg gminnych poprzez położenie nakładki asfaltowej lub betonowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00246580

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.II.271.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1224600,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont (modernizacja) odcinków dróg w miejscowościach: Aleksandrów, Antoninów, Babsk, Błażejewice, Bronisławów, Dańków, Franklin, Franopol, Gołyń, Gośliny, Józefów, Konstantynów, Koprzywna, Krukówka, Lesiew, Marchaty, Marianów, Niemirowice, Ossa, Pachy, Podsędkowice, Porady Górne, Rokszyce, Szwejki Małe, Teodozjów, Tuniki, Wilcze Piętki, Wola Chojnata, Wólka Babska, Zakrzew, Żurawka poprzez wykonanie nakładki z masy mineralno-asfaltowej grubości 4 cm na ogólnej powierzchni 20.410,00 m2. Roboty będą polegać na remoncie części dróg wskazanych w załączonych dokumentacjach poprzez wykonanie nowej warstwy nakładki bitumicznej.
Szczegółowe zasady dotyczące opisu technicznego przedmiotowych robót zawiera Załącznik Nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia – projekty budowlane i wykonawczy, przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót na wymienione odcinki dróg.
Przy określeniu ryczałtowej ceny ofertowej obejmującej wykonanie przedmiotowego zamówienia należy uwzględnić niniejsze informacje, dane wynikające z dokumentacji projektowej, przedmiaru robót*, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), wniosków wypływających z przeprowadzonej ewentualnie wizji lokalnej w terenie.
Nazwy własne producentów materiałów i urządzeń oraz wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła, które charakteryzują produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę podane w załączonych dokumentach są przykładowe. Dopuszcza się rozwiązania równoważne, tzn. zastosowanie innych materiałów i urządzeń o parametrach i właściwościach co najmniej takich samych lub lepszych od podanych. Zamawiający przez podanie nazw własnych produktów określa minimalne parametry techniczne, cechy użytkowe oraz jakościowe (m. in. wymiary, skład, zastosowany materiał, kolor, odcień, przeznaczenie urządzeń, itp.) jakim powinny odpowiadać materiały równoważne, aby spełniały stawiane wymagania.
*Przedmiar robót jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

4.5.5.) Wartość części: 1224600,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont (modernizacja) odcinków dróg w miejscowościach: Biała Wieś, Błażejewice, Janów, Narty, Studzianek, Zofianów poprzez wykonanie nawierzchni z betonu C8/10 gr. 10 cm na ogólnej powierzchni 4.255,00 m2.
Roboty będą polegać na remoncie części dróg wskazanych w załączonych dokumentacjach poprzez wykonanie nowej warstwy nakładki betonowej.
Szczegółowe zasady dotyczące opisu technicznego przedmiotowych robót zawiera Załącznik Nr 2 do opisu przedmiotu zamówienia – projekty budowlane i wykonawczy, przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót na wymienione odcinki dróg.
Przy określeniu ryczałtowej ceny ofertowej obejmującej wykonanie przedmiotowego zamówienia należy uwzględnić niniejsze informacje, dane wynikające z dokumentacji projektowej, przedmiaru robót*, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), wniosków wypływających z przeprowadzonej ewentualnie wizji lokalnej w terenie.
Nazwy własne producentów materiałów i urządzeń oraz wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła, które charakteryzują produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę podane w załączonych dokumentach są przykładowe. Dopuszcza się rozwiązania równoważne, tzn. zastosowanie innych materiałów i urządzeń o parametrach i właściwościach co najmniej takich samych lub lepszych od podanych. Zamawiający przez podanie nazw własnych produktów określa minimalne parametry techniczne, cechy użytkowe oraz jakościowe (m. in. wymiary, skład, zastosowany materiał, kolor, odcień, przeznaczenie urządzeń, itp.) jakim powinny odpowiadać materiały równoważne, aby spełniały stawiane wymagania.
*Przedmiar robót jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

4.5.5.) Wartość części: 170200,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 276598,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 276598,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 276598,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.P.H.U TRANSBET IDZIKOWSKI HENRYK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750405041

7.3.3) Ulica: NOWY REGNÓW 21A

7.3.4) Miejscowość: Nowy Regnów

7.3.5) Kod pocztowy: 96-232

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 276598,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane