Założenie ogrodu wertykalnego w ramach zadania pn.: „Modernizacja parkingu kubaturowego przy Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej”.
Miasto Bielsko-Biała - Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00340099
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00340099/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2023-08-04 07:49
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-50755765-11a4-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5471121303
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00340099 z dnia 2023-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Założenie ogrodu wertykalnego w ramach zadania pn.: „Modernizacja parkingu kubaturowego przy Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070493318
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Michała Grażyńskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 4726010
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzd.bielsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.bielsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-50755765-11a4-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Założenie ogrodu wertykalnego w ramach zadania pn.: „Modernizacja parkingu kubaturowego przy Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50755765-11a4-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00340099
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043971/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Założenie ogrodu wertykalnego w ramach zadania “Modernizacja parkingu kubaturowego przy Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00274245
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 23/IZ/23/U
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 269266,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest założenie ogrodu wertykalnego w ramach zadania pn.: „Modernizacja parkingu kubaturowego przy Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej”.
Zamówienie obejmuje swoim zakresem w szczególności:
a) wykonanie prac związanych z przygotowaniem konstrukcji wsporczej,
b) wykonanie robót rozbiórkowych, ziemnych, drogowych,
c) wykonanie systemu nawadniania roślin,
d) montaż konstrukcji wsporczych dla ogrodu wertykalnego,
e) nasadzenia roślin i ich utrzymanie w okresie trwania gwarancji,
f) wykonanie i montaż tabliczek edukacyjnych botanicznych,
g) wykonanie i oznakowanie stanowisk parkowania rowerów wewnątrz budynku parkingowego.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziałach III - V SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45213312-3 - Roboty budowlane w zakresie budynków parkingowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, przed otwarciem ofert, poinformował, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, kwotę w wysokości 305000,00 zł brutto.W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta, złożona przez Wykonawcę: CELMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (adres: ul. św. Cyryla i Metodego 50, 41-909 Bytom).
Z uwagi na fakt, że cena oferty z najniższą ceną znacząco przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 693240,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 693240,39 PLN
| 2023-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |