Budowa chodnika w miejscowości Krzesk-Majątek
Gmina Zbuczyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00340505
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00340505/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-04 10:00
- Lokalizacja
- Zbuczyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8571a66-1fbd-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8212392687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00340505 z dnia 2023-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w miejscowości Krzesk-Majątek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbuczyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 1
1.5.2.) Miejscowość: Zbuczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-106
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 256416390
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zbuczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zbuczyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b8571a66-1fbd-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika w miejscowości Krzesk-Majątek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8571a66-1fbd-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00340505
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00089862/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Budowa chodnika w miejscowości Krzesk-Majątek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00299874
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.22.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 113821,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Budowa chodnika w miejscowości Krzesk-Majątek”.
Planowane roboty polegać będą na budowie chodnika na odcinku 267 mb i szerokości w świetle 180cm wraz ze zjazdami do posesji szerokości 5m (10 zjazdów według załączonego szkicu zjazdu) wzdłuż północnej krawędzi jezdni w pasie drogi gminnej (działka o nr ewid. geod. 181)
w miejscowości Krzesk-Majątek. Chodnik projektowany ok. 1m od krawędzi jezdni.
Zakres planowanych robót do wykonania:
- roboty pomiarowe,
- wykonanie koryta wraz z profilowaniem i zagęszczeniem pod warstwy konstrukcyjne chodnika i zjazdów wraz z odwozem urobku na odległość do 3 km w miejsce wskazane przez Zamawiającego
- ustawienie obustronnych obrzeży betonowych o wymiarach 8x30cm szarych w ławie betonowej z oporem z betonu C8/10 (min. 0,06m3/mb)
- wykonanie warstwy odsączającej z piasku gr. 15 cm po zagęszczeniu – chodnik i zjazdy
- wykonanie podbudowy betonowej z betonu 7,5MPa grubości 10 cm po zagęszczeniu – chodnik
- wykonanie podbudowy betonowej z betonu C8/10 grubości 20 cm po zagęszczeniu – zjazdy
- wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej typu Holland gr. 8cm w kolorze szarym – chodnik, szarym/grafitowym/czerwonym – zjazdy (do uzgodnienia z Zamawiającym) na podsypce grysowej frakcji 2-5mm grubości 3-4cm.
- uzupełnienie gruntem z rozplanowaniem poboczy pomiędzy chodnikiem a jezdnią.
- Dostosowanie/regulacja wysokościowe skrzynek wodociągowych i studni kanalizacyjnych do nawierzchni projektowanego chodnika i zjazdów.
Szczegółowy przedmiot zamówienia (zakres robót budowlanych i wymagania jakościowe i ilościowe) opisuje dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 6.1 do SWZ, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiąca załącznik nr 7.2 do SWZ, oraz przedmiar robót stanowiący załącznik nr 7.3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 26.07.2023 r. dokonano otwarcia ofert złożonych w postępowaniu "Budowa chodnika w miejscowości Krzesk-Majątek". Do dnia upływu terminu składania ofert wpłynęły dwie oferty. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176209,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 233904,05 PLN
| 2023-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |