MONTAŻ OBIEKTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY NA OSIEDLOWYM PLACU ZABAW „DZIECIĘCY RAJ”
Gmina Wąsosz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00340549
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00340549/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-04 10:11
- Lokalizacja
- Wąsosz, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49363708-255d-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6931940501
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00340549 z dnia 2023-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MONTAŻ OBIEKTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY
NA OSIEDLOWYM PLACU ZABAW „DZIECIĘCY RAJ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wąsosz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050617
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 17
1.5.2.) Miejscowość: Wąsosz
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-210
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: (65) 543 78 50
1.5.8.) Numer faksu: (65) 543 77 08
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wasosz.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wasosz.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl/pn/wasosz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MONTAŻ OBIEKTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURYNA OSIEDLOWYM PLACU ZABAW „DZIECIĘCY RAJ”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49363708-255d-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00340549
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00063584/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Montaż obiektów małej architektury na osiedlowym placu zabaw "Dziecięcy Raj "
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00312831
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.9.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji objętej dokumentacją jest dostawa i montaż urządzeń (obiektów małej architektury) na istniejącym placu zabaw, mieszczącym się w Wąsoszu przy ulicy Nowej, dz. nr 109/77. Poza montażem nowych urządzeń do zabawy dla dzieci planuje się wykonanie ogrodzenia terenu przeznaczonego na plac zabaw, doświetlenie za pomocą lamp solarnych oraz lokalizację przenośnej toalety.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji przedmiotowego zadania został określony w załącznikach do SWZ:
• Dokumentacji technicznej,
• Przedmiarze.
Roboty muszą być wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami, normami, specyfikacją techniczną odbioru i wykonania robót oraz na ustalonych w umowie warunkach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie, w przypadku gdy cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2023-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |