Modernizacja obiektu sportowego ORLIK w Jodłowniku w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko - ORLIK 2012” Ministerstwa Sportu i Turystyki
Gmina Jodłownik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00340692
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00340692/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-04 10:43
- Lokalizacja
- Jodłownik, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc5cc653-2215-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7371007419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00340692 z dnia 2023-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja obiektu sportowego ORLIK w Jodłowniku w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko - ORLIK 2012” Ministerstwa Sportu i Turystyki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jodłownik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892239
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: -
1.5.2.) Miejscowość: Jodłownik
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-620
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@jodlownik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jodlownik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/ugjodlownik1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja obiektu sportowego ORLIK w Jodłowniku w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko - ORLIK 2012” Ministerstwa Sportu i Turystyki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc5cc653-2215-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00340692
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00050309/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja obiektu sportowego ORLIK w Jodłowniku w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych "Moje Boisko - ORLIK 20212" Ministerstwa Sportu i Turystyki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00307360
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja obiektu sportowego ORLIK w Jodłowniku w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko-ORLIK 2012” Ministerstwa Sportu i Turystyki, której zakres obejmuje:
a) Roboty demontażowe
b) Podbudowę
c) Nawierzchnię z trawy syntetycznej
d) Oświetlenie
e) Piłkochwyt
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna oraz przedmiar robót stanowiące załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.
3. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust.1 pkt 2 oraz ust.3 ustawy Pzp lub jest on opisany w sposób wskazany w art.99 ust.5 ustawy Pzp, zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesienie takie należy odczytywać wraz z określeniem „lub równoważne”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
39293300-5 - Sztuczna trawa
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie gdyż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2023-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |