Budowa ścieżek pieszo – rowerowych przy drogach powiatowych z podziałem na dwie części
ZARZĄD DROGOWY W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00340756
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00340756/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-04 10:58
- Lokalizacja
- Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a945b455-1a44-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8711545689
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00340756 z dnia 2023-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżek pieszo – rowerowych przy drogach powiatowych z podziałem na dwie części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DROGOWY W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851665284
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 48
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.zddt@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/zdwdtarnowskiej
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdwdtarnowskiej1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Budownictwo drogowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ścieżek pieszo – rowerowych przy drogach powiatowych z podziałem na dwie części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a945b455-1a44-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00340756
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00037657/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Budowa ścieżki pieszo-rowerowej wraz z odwodnieniem przy drodze powiatowej nr 1327K Radgoszcz-Narożniki od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1322K do zbiornika wodnego w m. Narożniki - etap III
1.1.17 Budowa ciągu pieszo-rowerowego oraz ścieżki rowerowej w ciągu DP nr 1322K w Radgoszczy w ramach zadania pn. Przebudowa DP nr 1322K Dąbrowa Tarnowska-Radomyśl Wielki km 11+256,70 - 12+174,20
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00288056
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDDT.271.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 153379,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ścieżek pieszo – rowerowych przy drogach powiatowych z podziałem na następujące części (zadania):1) Budowa ścieżki pieszo-rowerowej wraz z odwodnieniem przy drodze powiatowej nr 1327K Radgoszcz – Narożniki od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1322K do zbiornika wodnego w m. Narożniki – etap III. Zamówienie obejmuje budowę ścieżki pieszo-rowerowej przy lewej krawędzi jezdni drogi powiatowej 1327K w km 0+458,00 – 0+560,00 (102,00 mb).
Zakres robót obejmuje:
• roboty przygotowawcze w tym wprowadzenie czasowej organizacji ruchu,
• roboty rozbiórkowe,
• roboty ziemne,
• roboty w zakresie budowy kolektora kanalizacji deszczowej,
• roboty w zakresie podbudowy,
• roboty w zakresie ułożenia krawężników, palisady i obrzeży ścieżki pieszo-rowerowej,
• roboty w zakresie nawierzchni ścieżki pieszo-rowerowej z betonowej kostki brukowej bezfazowej,
• roboty w zakresie elementów bezpieczeństwa ruchu – balustrady U11a,
• roboty wykończeniowe.
Dodatkowo w zakres przedmiotu zamówienia wchodzi wykonanie dokumentacji geodezyjnej powykonawczej niniejszego przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 76689,84 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ścieżek pieszo – rowerowych przy drogach powiatowych z podziałem na następujące części (zadania): 2) Budowa ciągu pieszo – rowerowego oraz ścieżki rowerowej w ciągu drogi powiatowej nr 1322K w Radgoszczy w ramach zadania pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 1322K Dąbrowa Tarnowska – Radomyśl Wielki km 11+256,70 – 12+174,20. Zamówienie obejmuje budowę ścieżki pieszo-rowerowej przy lewej krawędzi jezdni drogi powiatowej 1322K w km 11+256,70 – 11+361,75 (105,05 mb).Zakres robót obejmuje:
• roboty przygotowawcze w tym wprowadzenie czasowej organizacji ruchu,
• roboty rozbiórkowe,
• roboty ziemne,
• roboty w zakresie budowy kolektora kanalizacji deszczowej,
• roboty w zakresie podbudowy,
• roboty w zakresie ułożenia krawężników i obrzeży ścieżki pieszo-rowerowej,
• roboty w zakresie nawierzchni ścieżki pieszo-rowerowej z betonowej kostki brukowej bezfazowej (ciąg pieszy kostka czerwona, zjazdy kostka grafitowa),
• roboty w zakresie dowiązanie wysokościowe zjazdów do dróg bocznych,
• roboty wykończeniowe.
Dodatkowo w zakres przedmiotu zamówienia wchodzi wykonanie dokumentacji geodezyjnej powykonawczej niniejszego przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 76689,84 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z powołanym przepisem, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
W związku z tym, że oferta z najniższą ceną w części I tj. w kwocie 172 200,00 zł brutto oraz w części II tj. w kwocie 221 400,00 zł brutto przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. w części I kwotę 94 328,50 zł brutto, oraz w części II kwotę 94 328,50 zł, a jednocześnie zamawiający nie ma możliwości jej zwiększenia, przedmiotowe rozstrzygnięcie jest zasadne.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z powołanym przepisem, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
W związku z tym, że oferta z najniższą ceną w części I tj. w kwocie 172 200,00 zł brutto oraz w części II tj. w kwocie 221 400,00 zł brutto przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. w części I kwotę 94 328,50 zł brutto, oraz w części II kwotę 94 328,50 zł, a jednocześnie zamawiający nie ma możliwości jej zwiększenia, przedmiotowe rozstrzygnięcie jest zasadne.
| 2023-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |