Tworzenie miejsc spotkań i integracji mieszkańców poprzez modernizację świetlic wiejskich w m. Drożów, Kłębanowice i Sieroszowice.
GMINA RADWANICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00340923
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00340923/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-04 11:38
- Lokalizacja
- Radwanice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a832442-2238-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6922256490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00340923 z dnia 2023-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Tworzenie miejsc spotkań i integracji mieszkańców poprzez modernizację świetlic wiejskich w m. Drożów, Kłębanowice i Sieroszowice.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADWANICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 17
1.5.2.) Miejscowość: Radwanice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-160
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@radwanice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.radwanice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/radwanice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Tworzenie miejsc spotkań i integracji mieszkańców poprzez modernizację świetlic wiejskich w m. Drożów, Kłębanowice i Sieroszowice.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a832442-2238-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00340923
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00003127/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Modernizacja świetlic wiejskich w m. Sieroszowice, Kłębanowice i Drożyna.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00308380
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: InII.271.32.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Drożów. Charakterystyka robót objętych zamówieniem obejmuje n/w roboty budowlane w następującym zakresie:• roboty rozbiórkowe i przygotowawcze w tym:
demontaż zadaszenia nad drzwiami wraz z rozbiórką istniejących schodów betonowych, rozbiórka ścian działowych wraz z demontażem skrzydeł drzwiowych, rozebranie posadzek z wykładzin z tworzyw sztucznych, demontaż okładziny z płyt drewnopodobnych;
• roboty budowlane w zakresie:
izolacji przeciwwilgociowej ścian, odbicie tynków wewnętrznych wraz
z nałożeniem tynków renowacyjnych; montaż ścian działowych w technologii karton/gips; montaż ościeżnic wraz ze skrzydłami drzwiowymi; wykonanie gładzi gipsowych; licowanie ścian płytkami ceramicznymi; wyłożenie podłóg płytkami gresowymi; malowanie pomieszczeń (kolorystyka w uzgodnieniu z Zamawiajacym); wykonanie nowych schodów wejściowych wraz z systemem zadaszenia; roboty elektryczne: demontaż i montaż nowego oświetlenia, instalacji kablowej wraz z osprzętem; roboty branży sanitarnej: demontaż i montaż nowej armatury sanitarnej wraz z wyposażeniem pomieszczeń wc;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45442100-8 - Roboty malarskie
31524100-6 - Oprawy oświetleniowe sufitowe
4.5.5.) Wartość części: 69419,54 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Kłębanowice.Charakterystyka robót objętych zamówieniem obejmuje n/w roboty budowlane
w następującym zakresie:
• Roboty rozbiórkowe i demontażowe:
- demontaż krat okiennych,
- demontaż zadaszenia nad wejściem głównym,
- rozbiórka obróbek blacharskich,
- demontaż istniejącego systemu orynnowania,
- odbicie tynków,
- demontaż drzwi zewnątrzlokalowych,
- rozbiórka płytek gressowyh na schodach.
• Roboty budowlane i montażowe:
- montaż drzwi zewnętrznych wraz z obróbką szpalet,
- ocieplenie budynku wraz z częścią podziemną w systemie ETICS,
- montaż nowego systemu orynnowania,
- docieplenie stropodachu - styropapa gr.15cm,
- pokrycie dachu papą termozgrzewalną,
- naprawa komina z cegły klinkierowej,
- wykonanie nowej okładziny z płytek gressowych na schodach wejściowych,
- montaż nowego daszku systemowego nad wejściem głównym
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.5.) Wartość części: 58255,63 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Sieroszowice.Charakterystyka robót objętych zamówieniem obejmuje n/w roboty budowlane w następującym zakresie:
1. Roboty rozbiórkowe i demontażowe:
• demontaż opraw oświetleniowych.
2. Roboty budowlane i montażowe:
• zakup i montaż systemowego sufitu podwieszanego,
• zakup, montaż oraz uruchomienie klimatyzatorów kasetonowych (jednostki wewnętrzne i zewnętrzne),
• wykonanie instalacji dot. klimatyzacji,
• rozbudowa tablicy rozdzielczej (branża elektryczna),
• zakup i montaż opraw oświetleniowych,
• wykonanie instalacji elektrycznej,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
31524100-6 - Oprawy oświetleniowe sufitowe
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 81870,90 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert zamawiający umieścił, na stronie prowadzonego postępowania, informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dla poszczególnych części tj.
CZĘŚĆ 1: Modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Drożów: 50 000,00 zł
Tym samym oferta na część 1 z najniższą ceną wynoszącą 102 809,83 zł przewyższa kwotę
50 000,00 zł, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert zamawiający umieścił, na stronie prowadzonego postępowania, informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dla poszczególnych części tj.
CZĘŚĆ 2: Modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Kłębanowice:
30 000,00 zł
Tym samym oferta na część 2 z najniższą ceną wynoszącą 94 400,05 zł przewyższa kwotę 30 000,00 zł, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert zamawiający umieścił, na stronie prowadzonego postępowania, informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dla poszczególnych części tj.
CZĘŚĆ 3: Modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Sieroszowice: 50 000,00 zł
Tym samym oferta na część 3 z najniższą ceną wynoszącą 134 808,00 zł przewyższa kwotę 50 000,00 zł, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2023-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |