„Przebudowa ul. Przecławskiej – etap II obejmujący przebudowę drogi rowerowej, chodnika oraz zatok parkingowych wraz z oświetleniem w ramach zadania inwestycyjnego pn. Budowa ul. Przecławskiej"

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00341235
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00341235/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-04 12:49
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-321161a5-2164-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty w zakresie odwadniania gruntuRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie regulacji ruchuMalowanie nawierzchiInstalowanie znaków drogowychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00341235 z dnia 2023-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa ul. Przecławskiej – etap II obejmujący przebudowę drogi rowerowej, chodnika oraz zatok parkingowych wraz z oświetleniem w ramach zadania inwestycyjnego pn. Budowa ul. Przecławskiej"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ludwika Kondratowicza 20

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-983

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: targowek.zzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.targowek.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa ul. Przecławskiej – etap II obejmujący przebudowę drogi rowerowej, chodnika oraz zatok parkingowych wraz z oświetleniem w ramach zadania inwestycyjnego pn. Budowa ul. Przecławskiej"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-321161a5-2164-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00341235

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00011417/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Przebudowa ul.Przecławskiej etap II obejmująca budowę drogi rowerowej, chodnika oraz zatok parkingowych wraz z oświetleniem na terenie Dzielnicy Targówek w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00305890

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P-38/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 601913,82 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty drogowe związane z przebudową ul. Przecławskiej – Etap II obejmujący budowę drogi rowerowej, chodnika oraz zatok parkingowych wraz z oświetleniem na terenie Dzielnicy Targówek w Warszawie, na podstawie dokumentacji projektowej budowlano – wykonawczej budowy w/w ulicy w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Budowa ul. Przecławskiej – drogi publicznej klasy lokalnej i związanych z nią obiektów budowlanych i urządzeń technicznych, zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Przedmiot Umowy opisują:
1) dokumentacja projektowa budowlano–wykonawcza, zwana dalej „Projektem”, składająca się z:
a) projekt drogowy z projektem zagospodarowania terenu oraz geotechnicznymi warunkami posadowienia, projektu zieleni (……)
b) projektu przebudowy oświetlenie (tom I)
c) projektu przebudowy odwodnienia (tom II)
d) projektu stałej organizacji ruchu,
stanowiących załączniki o numerach odpowiednio 6a, 6b, 6c i 6d do SWZ,

2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, zwane dalej „STWiOR”, stanowiące załącznik nr 2 do projektowanych postanowień umowy.
Informacja o obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. Zamawiający wymaga osobistego wykonania przez Wykonawcę (tzn. siłami własnymi Wykonawcy) części przedmiotu zamówienia wymagającej wykonania robót budowlanych określonych w ust. 8 pkt. 5 SWZ z wyłączeniem robót w zakresie układania warstw (wiążącej i ścieralnej) nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego.
Pozostałe części przedmiotu zamówienia, jak również roboty tymczasowe, prace towarzyszące i czynności określone w ust. 7 pkt. 3 SWZ Wykonawca może wykonać osobiście lub powierzyć ich wykonanie podwykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2023-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane