„Budowa oświetlenia ulicznego pasów drogowych, oświetlenia terenów gminnych i wyróżnień przejść dla pieszych na terenie miasta Jaworzna w ramach JBO 2023”

Miejski Zarząd Dróg i Mostów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00341287
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00341287/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-04 13:00
Lokalizacja
Jaworzno, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6018ed5-09b9-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
6322010013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

COPCO PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄImielin, PL · lot 0
534 106,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00341287 z dnia 2023-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa oświetlenia ulicznego pasów drogowych, oświetlenia terenów gminnych i wyróżnień przejść dla pieszych na terenie miasta Jaworzna w ramach JBO 2023”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów

1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Administracyjna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240268900

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 9

1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdim.jaworzno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdim.jaworzno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d6018ed5-09b9-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie infrastrukturą drogową

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa oświetlenia ulicznego pasów drogowych, oświetlenia terenów gminnych i wyróżnień przejść dla pieszych na terenie miasta Jaworzna w ramach JBO 2023”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6018ed5-09b9-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00341287

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00029482/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie oświetlenia w ramach programu JBO 2023

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00258214

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZDiM.SA.271-12/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę sieci kablowych, montaż słupów oświetleniowych na fundamentach prefabrykowanych oraz opraw oświetleniowych na terenie miasta Jaworzna w ramach JBO 2023 dla następujących lokalizacji:
- oświetlenie drogowe łącznik ul. Cezarówka Górna z ul. Jesienną
- oświetlenie drogowe ul. Dąb boczna od numeru 62 do numeru 64i
- oświetlenie strefy rekreacyjnej ul. Towarowa 77
- doświetlenie przejścia dla pieszych ul. Olszewskiego przy szkole
- oświetlenie między Krasickiego 1-3 a 7-9
- oświetlenie terenu rekreacyjnego (siłownia) przy ul. Szymanowskiego 10
- oświetlenie drogowe ul. Młyńska 4
- doświetlenie przejścia dla pieszych ul. Jagiellońska obok Biedronki
- doświetlenie przejścia dla pieszych ul. Wygoda przy przedszkolu nr 19 w Jeleniu
- oświetlenie drogowe ul. Upadowa (od ul. Ustronie do firmy Jago)
- oświetlenie drogowe ul. Ludowa od nr 38
- oświetlenie ul. Kosów
- oświetlenie przystanków Os. Sfera ul. Wachlowskiego.
2. Szczegółowy zakres robót zawarty jest przedmiarach robót, a także określony jest ustaleniami zawartymi w części opisowej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Materiały wynikające z technologii robót dostarczy Wykonawca. Zastosowane do realizacji przedmiotu zamówienia materiały i wyroby muszą posiadać aktualne świadectwa i aprobaty techniczne dopuszczenia do stosowania w budownictwie drogowym. Podstawowe określenia dotyczące zespołu zabiegów technicznych oraz merytoryczny zakres robót wskazany w przedmiarach robót zostały określone zgodnie z obowiązującymi, odpowiednimi Polskimi Normami oraz z definicjami podanymi w ogólnych specyfikacjach technicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 534106,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 671839,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 534106,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COPCO PLUS SP. zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6462942828

7.3.3) Ulica: Karola Miarki 5a

7.3.4) Miejscowość: Imielin

7.3.5) Kod pocztowy: 41-407

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 534106,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zobowiązuje się wykonać całkowity zakres prac objętych niniejszą umową w nieprzekraczalnym terminie 110 dni kalendarzowych (zgodnie ze złożoną ofertą) od dnia podpisania umowy tj. do dnia 19 listopada 2023r.
2023-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane