Przebudowa i modernizacja dróg powiatowych na terenie powiatu miechowskiego z podziałem na 3 zadania
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIECHOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00341315
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00341315/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-04 13:06
- Lokalizacja
- Miechów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f8d5632f-220c-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6591331127
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00341315 z dnia 2023-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i modernizacja dróg powiatowych na terenie powiatu miechowskiego z podziałem na 3 zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIECHOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299943221
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 11
1.5.2.) Miejscowość: Miechów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: postepowania@zdpmiechow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpmiechow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f8d5632f-220c-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i modernizacja dróg powiatowych na terenie powiatu miechowskiego z podziałem na 3 zadania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8d5632f-220c-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00341315
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00051693/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi powiatowej 1175K Charsznica do drogi 783 na dł.0,248km od km 0+868 do km 1+116, w m. Ciszowice
1.1.11 Przebudowa odcinka drogi łączącej wiadukt nad LHS z drogą powiatową nr 1180K relacji Kozłów – Kępie – Charsznica w m. Pogwizdów, w km 0+000 - 0+088, na długości 88,0 mb
1.1.12 Modernizacja drogi powiatowej 1187K Chodów-Siedliska wraz z wykonaniem nawierzchni bitumicznej na drodze dojazdowej do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w m. Zagorzyce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00307294
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SE.261.9.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1 Przebudowa odcinka drogi łączącej wiadukt nad LHS z drogą powiatową nr 1180K relacji Kozłów – Kępie – Charsznica w m. Pogwizdów, w km 0+000 - 0+088, na długości 88,0 mbPrzedmiot zamawiania obejmuje
Roboty drogowe
ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE I ROZBIÓRKOWE
- roboty pomiarowe
- wycinka drzew i karczowanie krzaków
- frezowanie nawierzchni bitumicznej
- rozbiórka nawierzchni betonowych
ROBOTY ZIEMNE
- zebranie namulonej ziemi
- koryto pod konstrukcje korpusu drogi, rozjazdy, zjazdy
- rozbiórka konstr. drogi, miejsca przełomowe
- wykonanie nasypu
ODWODNIENIE
- wykonanie ścieków z korytek muldowych, trapezowych, grzebieniowych- na zjazdach
- umocnienie skarp płytami typu „krata”
KRAWĘŻNIKI, OBRZEŻA
- Ustawienie krawężników betonowych na ławie betonowej C12/15
- Ustawienie obrzeży betonowych na ławie betonowej C12/15
PODBUDOWA
- profilowanie koryta
- w-wa odcinająca z gruntu stabilizowanego cementem, z dowozu
- podbudowa z kruszywa łamanego. w-wa dolna 20cm
- podbudowa z kruszywa łamanego. w-wa górna 10cm
NAWIERZCHNIA
- Warstwa profilująco-wzmacniająca z mieszanki mineralno-asfaltowej 75kg/m2 wraz ze skropieniem, dla KR2.
- Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego gr.4cm , dla KR3
POBOCZA
- utwardzenie poboczy kruszywem kamiennym śr.gr.10cm, szer.0,75m
- plantowanie poboczy, szer.0,5m
URZĄDZENIA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU
- Wymiana barier SP-05 na przepustach, skrzyżowaniu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 167774,72 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2 Przebudowa drogi powiatowej 1175K Charsznica do drogi 783 na dł.0,248km od km 0+868 do km 1+116, w m. Ciszowice, gmina Charsznica.Przedmiot zamówienia obejmuje
Roboty drogowe:
ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE I ROZBIÓRKOWE
- roboty pomiarowe
- regulacja wysokościowa studni kanalizacji sanitarnej
- frezowanie nawierzchni bitumicznej
ROBOTY ZIEMNE I ODWODNIENIOWE
- koryto pod ulepszone pobocze, przepust zjazdowy
- przepust rurowy na zjeździe na ławie z kruszywa wraz z murkami czołowymi
- ściek z korytek „typu górskiego”
- umocnienie skarp płytami „krata”
PODBUDOWA
- profilowanie i zagęszczenie podłoża
- w-wa odcinająca z gruntu stabilizowanego cementem, z dowozu
- podbudowa z kruszywa łamanego. w-wa dolna 20cm
- podbudowa z kruszywa łamanego. w-wa górna 15cm
ELEMENTY ULICZNE
- krawężniki, obrzeża na ławie betonowej C12/15
- nawierzchnia z kostki brukowej betonowej gr.8cm na podsypce cementowo-piaskowej
NAWIERZCHNIA
- Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego gr.4cm , dla KR3
URZĄDZENIA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU
- oznakowanie poziome grubowarstwowe, chemoutwardzalne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 169899,38 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 3 Modernizacja drogi powiatowej nr 1187K Chodów - Siedliska wraz z wykonaniem nawierzchni bitumicznej na drodze dojazdowej do Specjalnego Ośrodka Szkolono - Wychowawczego w m. Zagorzyce.Przedmiot zamówienia obejmuje
Roboty drogowe:
ROBOTY ZIEMNE
- rozebranie krawężników betonowych
- rozebranie obrzeży
- frezowanie nawierzchni bitumicznej
ODWODNIENIE DROGI
- koryto pod ścieki, umocnienie
- ścieki trójkątne na ławie bet.
- umocnienie skarp płytami „krata”
- krawężniki, obrzeża na ławie betonowej C12/15
PODBUDOWA
- profilowanie parkingu kruszywem łamanym, śr. 10cm
NAWIERZCHNIA
- Warstwa profilująco-wzmacniająca z mieszanki mineralno-asfaltowej 75kg/m2 wraz ze skropieniem, dla KR2. – dr. dojazdowa do szkoły, rozjazd
- Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego gr.4cm , dla KR2 – dr. dojazdowa do szkoły, parking, rozjazd
POBOCZA
- plantowanie poboczy, szer.0,5m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 150000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.
| 2023-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |