REMONT SALI PRZEZNACZONEJ DO NAUKI STRZELANIA WRAZ Z POMIESZCZENIAMI ZAPLECZA – STRZELNICY PNEUMATYCZNEJ W ZESPOLE SZKÓŁ IM. INŻ. S. WYSOCKIEGO D.”KOLEJÓWKA” PRZY UL. SZCZĘŚLIWICKIEJ 56 W WARSZAWIE

Zespół Szkół im.inż. Stanisława Wysockiego d.Kolejówka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00341535
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00341535/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-04 13:45
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-39016fb4-1eea-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5261740170
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychKładzenie i wykładanie podłógRoboty instalacyjne elektryczneRoboty malarskieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówTynkowanieRoboty murarskie i muroweInstalowanie centralnego ogrzewaniaWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00341535 z dnia 2023-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT SALI PRZEZNACZONEJ DO NAUKI STRZELANIA WRAZ Z POMIESZCZENIAMI ZAPLECZA – STRZELNICY PNEUMATYCZNEJ W ZESPOLE SZKÓŁ IM. INŻ. S. WYSOCKIEGO D.”KOLEJÓWKA” PRZY UL. SZCZĘŚLIWICKIEJ 56 W WARSZAWIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół im.inż. Stanisława Wysockiego d.Kolejówka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017296504

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szczęśliwicka 56

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-353

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 822 32 52

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zskol@eduwarszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.swysocki.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-39016fb4-1eea-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT SALI PRZEZNACZONEJ DO NAUKI STRZELANIA WRAZ Z POMIESZCZENIAMI ZAPLECZA – STRZELNICY PNEUMATYCZNEJ W ZESPOLE SZKÓŁ IM. INŻ. S. WYSOCKIEGO D.”KOLEJÓWKA” PRZY UL. SZCZĘŚLIWICKIEJ 56 W WARSZAWIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39016fb4-1eea-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00341535

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00297265

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 192762,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Remont sali przeznaczonej do nauki strzelania wraz z pomieszczeniami zaplecza – strzelnicy pneumatycznej w zespole szkół im. inż. s. Wysockiego d. „Kolejówka” przy ul. Szczęśliwickiej 56 w Warszawie, zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiących załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45442100-8 - Roboty malarskie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45410000-4 - Tynkowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty najkorzystniejszej, wynosi 334 560,00 brutto i przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 237 097,42zł brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia wskazanej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 334560 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 517919,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane