Wykonanie ogrzewalni w Wadowicach
Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00341636
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00341636/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-04 14:06
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5d769089-100b-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5511003597
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00341636 z dnia 2023-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie ogrzewalni w Wadowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000526423
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II 23
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wadowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wadowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5d769089-100b-11ee-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie ogrzewalni w Wadowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d769089-100b-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00341636
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038531/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.33 Wykonanie ogrzewalni w Wadowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00269504
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.61.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Wykonanie ogrzewalni w Wadowicach”, w ramach którego Zamawiający przewiduje do
wykonania:
1) modernizację pomieszczeń, jak remont sufitów, tynków, okładzin ściennych, posadzek;
2) montaż stolarki drzwiowej;
3) ozbiórka ścian wewnętrznych i montaż ścianek działowych, zamurowanie otworów, wnęk, przebić;
4) przebudowę instalacji elektrycznej, oświetleniowej;
5) montaż instalacji monitoringu wizyjnego, w ramach której należy wykonać:
montaż i konfiguracja kamer, rejestratorów wraz z wszystkimi elementami,
montaż systemu nadzoru,
montaż sterowania wejściem do pomieszczeń wewnętrznych
dokonanie testów poprawności funkcjonowania wszystkich elementów,
przeprowadzenie szkolenia na miejscu instalacji dla osób wskazanych przez Zamawiającego,
6) modernizację i montaż instalacji wod-kan, c.o. (budynek podłączony do sieci miejskiej ciepłowniczej „Termowad”),
wentylacji grawitacyjnej;
7) wykonanie podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami, remont schodów zewnętrznych wraz z utwardzeniem terenu
(chodnik);
8) pozostałe prace wykończeniowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2023-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |