Usługa kreowania wizerunku profesjonalnego pracownika–przeprowadzenie warsztatów z usługą stylisty, zakupu ubioru i metamorfozy uczestnikom projektu „Aktywni górą!” w Podlaskiej WK OHP
Komenda Główna Ochotniczych Hufców Pracy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00341727
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-04 14:28
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5271118029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi konsultacyjne dotyczące zapewniania równych szansInne usługi komunalne, socjalne i osobiste
Wykonawcy
4 przyznane
JOLANTA KUCHARZYKRzeszów, PL
19 900 PLNJOLANTA KUCHARZYKRzeszów, PL
19 900 PLNJOLANTA KUCHARZYKRzeszów, PL
19 900 PLNJOLANTA KUCHARZYKRzeszów, PL
17 910 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.