Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów dostawczych do celów służbowych dla Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu – z podziałem na zadania
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00341864
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-04 15:10
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7542557300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Lekkie samochody półciężarowe
Wykonawcy
2 przyznane
VIP CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL
159 777 PLNVIP CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL
159 777 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.