Remont pionu kuchennego budynku Internatu ZSCKR w Sandomierzu-Mokoszynie, 27-600 Sandomierz, ul. Mokoszyńska 6. Roboty budowlane, remontowe na rok 2023.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu-Mokoszynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00341934
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00341934/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-04 16:12
- Lokalizacja
- Sandomierz, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b62d4ad-1500-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8641204172
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00341934 z dnia 2023-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pionu kuchennego budynku Internatu ZSCKR w Sandomierzu-Mokoszynie, 27-600 Sandomierz, ul. Mokoszyńska 6. Roboty budowlane, remontowe na rok 2023.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu-Mokoszynie
1.3.) Oddział zamawiającego: ZSCKR w Sandomierzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292450509
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mokoszyńska 1
1.5.2.) Miejscowość: Sandomierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-600
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 15-832-34-71
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mokoszyn1@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mokoszyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mokoszyn/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pionu kuchennego budynku Internatu ZSCKR w Sandomierzu-Mokoszynie, 27-600 Sandomierz, ul. Mokoszyńska 6. Roboty budowlane, remontowe na rok 2023.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b62d4ad-1500-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00341934
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00006047/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 INTERNAT §4270 OGÓLNY zakup usług remontowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Tryb. podst. bud. 2/2023 INTERNAT
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 918859,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Remont pionu kuchennego budynku Internatu ZSCKR w Sandomierzu-Mokoszynie, 27-600 Sandomierz, ul. Mokoszyńska 6. Roboty budowlane, remontowe na rok 2023.
(Ogólne roboty remontowe, budowlane, wymiana i modernizacja instalacji: elektrycznej, wod.-kan. i c.o., roboty w zakresie technologii kuchni i bloku żywieniowego: parter, piwnica).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: dokumentacji technicznej, projektowej, STWiOR, przedmiarze robót, opisie technicznym. Stanowiących załączniki do SWZ.
2.Roboty budowlane dotyczące przedmiotu zamówienia będą polegać na pracach remontowych i adaptacyjnych, których dokładny zakres i opis umieszczono w: dokumentacji technicznej, projektowej, przedmiarze robót, opisie technicznym, STWiOR. Stanowiących załączniki do SWZ.
Należy wykonać wszelkie niezbędne prace budowlane konieczne do realizacji zadania zgodnie
z DOŁĄCZONĄ DOKUMENTACJĄ PROJEKTOWĄ, TECHNICZNĄ, STWiOR i przedmiarem robót.
Ze względu na ograniczenia czasowe związane z wykonaniem całości zamówienia zakres prac objęty całym zamówieniem
i jedną umową. Konieczny termin wykonania prac do końca terminu umownego założonego przez Wykonawcę.
Zakres prac (rozliczeń za wykonane roboty) jest objęty jedną umową całościową i ma charakter ryczałtowy. Należy więc wykonać pełen zakres robót budowlanych zamieszczonych w przedmiarze, wraz z ewentualnymi pracami pobocznymi koniecznymi do wykonania zadania głównego zgodnie ze sztuką i przepisami prawa budowlanego.
Zamawiający przewiduje jeden całościowy odbiór końcowy po zakończeniu całości prac, robót budowlanych.
UWAGA:
Wykonawca przed przestąpieniem do rozpoczęcia robót przedstawi zamawiającemu do akceptacji harmonogram wykonania robót oraz wnioski materiałowe.
Zamawiający dopuszcza możliwość wizji lokalnej (w umówionym wcześniej terminie). Jednak nie nakłada konieczności takiej wizji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 946103,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 946103,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 946103,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DEKOR PIOTR JAKUBIK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 831301586
7.3.3) Ulica: Błonie 79
7.3.4) Miejscowość: Trześń
7.3.5) Kod pocztowy: 39-432
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 946103,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni
| 2023-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |