Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do szkół podstawowych na terenie Gminy Ryńsk

Gmina Ryńsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00446742
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00446742/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-06 12:36
Lokalizacja
Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e3bc8e3-71e1-4c94-94fc-9df6a362df09
Identyfikator
8781752040
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

'PKS GRUDZIĄDZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrudziądz, PL · lot 0
651 222 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00446742 z dnia 2024-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do szkół podstawowych na terenie Gminy Ryńsk

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ryńsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118827

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 21

1.5.2.) Miejscowość: Wąbrzeźno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-200

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: b.domeradzka@gminarynsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminarynsk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/957784

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do szkół podstawowych na terenie Gminy Ryńsk

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e3bc8e3-71e1-4c94-94fc-9df6a362df09

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00446742

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025503/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do szkół podstawowych na terenie Gminy Ryńsk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427406

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.ZP.271.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do szkół podstawowych na terenie Gminy Ryńsk.
2. Wykonawca będzie świadczył usługę dowozu uczniów środkami komunikacji publicznej. Usługa polegała będzie na transporcie uczniów do szkół na terenie Gminy Ryńsk: Szkoły Podstawowej w Jarantowicach, Szkoły Podstawowej w Myśliwcu, Szkoły Podstawowej w Ryńsku w roku szkolnym 2024/2025 oraz 2025/2026. Zamawiający będzie kupował od Wykonawcy bilety miesięczne w celu wykonania obowiązku określonego w art. 32 ust. 5 ustawy z 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz.U. z 2024 r. poz. 737 z późn. zm.).
3. Zakres usługi obejmuje przejazd uczniów i ich opiekunów do szkół i ich przejazd powrotny po zakończeniu zajęć do miejscowości, w których uczniowie rozpoczęli dojazd do szkoły. Usługa musi być świadczona w dniach prowadzenia zajęć dydaktycznych w szkołach na trasach wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ.
4. Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dokonywany będzie w celu korzystania z publicznego transportu zbiorowego w regularnej komunikacji publicznej. Rozkład jazdy uwzględniać będzie potrzeby wynikające
z organizacji pracy szkół.
5. Prognozowana ogólna liczba osób korzystających z transportu wynosi – 424 osób, w tym 416 uczniów i 8 opiekunów. Liczba osób jest wielkością prognozowaną i może ulec zmianie w trakcie realizacji zamówienia, w związku z tym Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany liczby kupowanych biletów miesięcznych na poszczególnych trasach w trakcie realizacji zamówienia. Rozliczenie za usługę następowało będzie na podstawie rzeczywistej liczby sprzedanych biletów miesięcznych w danym miesiącu. Jeżeli wzrośnie liczba przewożonych uczniów – wykonawca zapewni ich przewóz na warunkach podanych w złożonej ofercie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 651222,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 651222,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 651222,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PKS GRUDZIĄDZ Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8762247594

7.3.3) Ulica: Rapackiego 33

7.3.4) Miejscowość: Grudziądz

7.3.5) Kod pocztowy: 86-300

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Trasa I, II Szkoła Podstawowa w Ryńsku

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 651222,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-01 do 2026-06-26

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi