Remont drogi gminnej nr 360612W w miejscowości Czarnoty, na działce nr 69, gm. Paprotnia

Gmina Paprotnia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00342276
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00342276/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-07 08:49
Lokalizacja
Paprotnia, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-20ca5c0d-eff2-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
8212433653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

"FEDRO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOsieck, PL · lot 0
618 375,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00342276 z dnia 2023-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 360612W w miejscowości Czarnoty, na działce nr 69, gm. Paprotnia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Paprotnia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 2

1.5.2.) Miejscowość: Paprotnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-107

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@paprotnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.paprotnia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.paprotnia.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej nr 360612W w miejscowości Czarnoty, na działce nr 69, gm. Paprotnia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20ca5c0d-eff2-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00342276

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064380/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont drogi gminnej nr 360612W w miejscowości Czarnoty, na działce nr 69, gm. Paprotnia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania: „Remont drogi gminnej nr 360612W w miejscowości Czarnoty, na działce nr 69, gm. Paprotnia”, która obejmuje:
- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- odwodnienie korpusu drogowego
- podbudowy
- nawierzchnie z mieszanek mineralno – asfaltowych
- roboty wykończeniowe – pobocza z kruszywa
- oznakowanie
Szczegółowy zakres robót określają: przedmiar robót, materiały do zgłoszenia robót budowlanych, (załącznik nr 7, 7a do SWZ), na podstawie, których Wykonawcy zobowiązani są do opracowania kosztorysu ofertowego.
Zamawiający informuje, że załączony do specyfikacji przedmiar robót stanowi opracowanie wtórne. Zawarte w przedmiarze zestawienia mają zobrazować skalę robót budowlanych i pomóc wykonawcom w oszacowaniu kosztów inwestycji. Przedmiar ma wyłącznie charakter dokumentu pomocniczego. Wykonawcy mają obowiązek przedłożyć z ofertą kosztorys ofertowy. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu zamówienia będzie miało charakter ryczałtowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 618375,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 618375,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 618375,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fedro Sp. zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8260003703

7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 1

7.3.4) Miejscowość: Osieck

7.3.5) Kod pocztowy: 08-445

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 618375,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-09-11
2023-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane