Remont boisk Orlik przy Zespołach Szkolno-Przedszkolnych w Baszni Dolnej i Lisich Jamach
Gmina Lubaczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00342335
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00342335/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-07 09:15
- Lokalizacja
- Lubaczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f6229e98-223c-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7931505013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00342335 z dnia 2023-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boisk Orlik przy Zespołach Szkolno-Przedszkolnych w Baszni Dolnej i Lisich Jamach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubaczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jasna 1
1.5.2.) Miejscowość: Lubaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lubaczow.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminalubaczow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lubaczow/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont boisk Orlik przy Zespołach Szkolno-Przedszkolnych w Baszni Dolnej i Lisich Jamach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6229e98-223c-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00342335
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00017627/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont boisk Orlik przy Zespołach Szkolno-Przedszkolnych w Baszni Dolnej i Lisich Jamach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00314560
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.22.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
12.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Remont boisk Orlik przy Zespołach Szkolno-Przedszkolnych w Baszni Dolnej i Lisich Jamach.12.1.1. W ramach robót budowlanych planowanych do wykonania na obiekcie w Lisich Jamach planuje się wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowej oraz malowanie nowych linii na boisku wielofunkcyjnym i bieżni okólnej oraz bieżni prostej wraz z badaniem powykonawczym nawierzchni bieżni obejmującym badanie: „Grubość nawierzchni, Opór poślizgu, Nierówności” na boisku sportowym „ORLIK” położonym na dz. nr 507/2,508/2,517/2, 519/1, 520/1 obr. 0012 w miejscowości Lisie Jamy
Szczegółowy opis planowanych robót budowlanych znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ
– Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 415577,23 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
12.1.2. W ramach robót budowlanych planowanych do wykonania na obiekcie w Baszni Dolnej planuje się wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowej z malowaniem linii na boisku wielofunkcyjnym na boisku sportowym „ORLIK” położonym na działce nr 1120 obr. 0002 w miejscowości Basznia Dolna.Szczegółowy opis planowanych robót budowlanych znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ
– Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Wszystkie wymagania zawarte w SWZ są jednakowe dla każdej z dwóch części zamówienia: należy je traktować oddzielnie w stosunku do poszczególnych zadań z wyjątkami opisanymi w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 127705,69 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. 2022 poz. 1710 ze zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego gdyż nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
Uzasadnienie faktyczne
W w/w postępowaniu za pośrednictwem platformy zakupowej https://platformazakupowa.pl/pn/lubaczow w terminie
składania ofert wyznaczonym na dzień 07-08-2023 r. do godz. 9:00, nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia w/w postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. 2022 poz. 1710 ze zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego gdyż nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
Uzasadnienie faktyczne
W w/w postępowaniu za pośrednictwem platformy zakupowej https://platformazakupowa.pl/pn/lubaczow w terminie
składania ofert wyznaczonym na dzień 07-08-2023 r. do godz. 9:00, nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia w/w postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy.
| 2023-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |