Utworzeniu bazy danych BDOT500, zgodnej z pojęciowym modelem danych BDOT500, dla wybranych obrębów ewidencyjnych Miasta Nowa Sól
POWIAT NOWOSOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00342556
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-07 10:20
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9251972202
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi bazy danych
Wykonawcy
3 przyznane
OPGK RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL
36 485,74 PLNOPGK RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL
82 058,84 PLNOPGK RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL
33 174,08 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.