Roboty budowlane związane z modernizacją strefy rekreacyjno – edukacyjnej przy Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie, ul. Bohaterów 1
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00342687
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00342687/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-07 10:50
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f620a6dd-fec9-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00342687 z dnia 2023-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane związane z modernizacją strefy rekreacyjno – edukacyjnej przy Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie, ul. Bohaterów 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f620a6dd-fec9-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane związane z modernizacją strefy rekreacyjno – edukacyjnej przy Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie, ul. Bohaterów 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f620a6dd-fec9-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00342687
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00026359/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Roboty budowlane związane z modernizacją strefy rekreacyjno – edukacyjnej przy Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie, ul. Bohaterów 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00254305
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.117.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją strefy rekreacyjno – edukacyjnej przy Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie, ul. Bohaterów 1 na działkach o nr ewid. 634/1, 634/2 obr. 214 Staroniwa II w zakresie:
1) roboty rozbiórkowe,
2) roboty przygotowawcze i ziemne,
3) remont istniejących urządzeń zabawowych,
4) remont utwardzenia terenu o nawierzchni asfaltowej polegający na odtworzeniu utwardzenia o nawierzchni z kostki betonowej,
5) budowa nowego utwardzenia terenu o nawierzchni z kostki betonowej,
6) zakup, dostawa i montaż urządzeń zabawowych na nawierzchni z piasku,
7) zakup, dostawa i montaż ławek, koszy na odpady, tablicy z regulaminem,
8) wycinka krzewów wraz z wykonaniem nasadzeń zastępczych,
9) zakup, dostawa i montaż ogrodzenia,
10) zabezpieczenie sieci elektroenergetycznych,
11) humusowanie z plantowaniem i założeniem trawnika,
12) roboty towarzyszące niezbędne do prawidłowej realizacji inwestycji.
Ponadto, w związku z wymianą ogrodzenia od strony ul. Wyspiańskiego po stronie Wykonawcy robót jest uzyskanie zezwolenia na zajęcie pasa drogowego w celu prowadzenia robót w pasie drogowym i ponoszenie opłat z tego tytułu.
Podstawą realizacji przedmiotu umowy jest zgłoszenie budowy lub wykonania innych robót budowlanych z dnia 27-04-2023 r.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszelkich podstawowych
i towarzyszących robót budowlanych, usług i dostaw, związanych z wykonaniem zamówienia, opisanych w SWZ, wynikających z obowiązujących przepisów prawa
i opracowanej dokumentacji projektowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają projekt wykonawczy
i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załącznik do SWZ. Obowiązki wykonawcy określa projekt umowy.
Zamawiający dołącza przedmiar robót, jednocześnie informuje, że wskazane w przedmiarach wielkości robót budowlanych są orientacyjne, stanowią materiał pomocniczy w celu przybliżenia technologii wykonania robót i mają poinformować Wykonawców wyłącznie o charakterze i przybliżonej wielkości zamówienia.
Ilekroć w dokumentacji oraz odpowiedziach na pytania jest mowa o normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający dopuszcza zastosowanie produktów oraz usług o cechach równoważnych do opisywanych.
Wszystkie kryteria i cechy opisane w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych wyznaczają minimalne standardy, które musi spełnić oferowany produkt lub usługa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 338760 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 338760 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 338760 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OBO ENERGY SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 517 041 74 40
7.3.3) Ulica: Trembeckiego 11A
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-234
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 338760 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |