Wykonanie robót budowlanych polegających na realizacji zadania pn. Przebudowa układu pomiarowo – rozliczeniowego energii elektrycznej w Zespole Szkół Budowlano – Elektrycznych w Świdnicy

Powiat Świdnicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00343107
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00343107/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-07 12:26
Lokalizacja
Świdnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-13663005-0692-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
8842369827
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF GRUDZIŃSKIŚwidnica, PL · lot 0
141 450 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00343107 z dnia 2023-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na realizacji zadania pn. Przebudowa układu pomiarowo – rozliczeniowego energii elektrycznej w Zespole Szkół Budowlano – Elektrycznych w Świdnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świdnicki

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Świdnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718308

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7

1.5.2.) Miejscowość: Świdnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.swidnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.swidnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/sp_swidnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na realizacji zadania pn. Przebudowa układu pomiarowo – rozliczeniowego energii elektrycznej w Zespole Szkół Budowlano – Elektrycznych w Świdnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13663005-0692-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00343107

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030075/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa układu pomiarowo – rozliczeniowego energii elektrycznej w Zespole Szkół Budowlano – Elektrycznych położonym w Świdnicy przy ul. Wałbrzyskiej 35-37

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00254474

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.272.12.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 80823,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na przebudowie układu pomiarowo – rozliczeniowego energii elektrycznej oraz przebudowa rozdzielni głównej w związku ze zwiększeniem mocy przyłączeniowej do budynku Zespołu Szkół Budowlano – Elektrycznych w Świdnicy przy ul. Wałbrzyskiej 35-37

1.1. Roboty budowlane realizowane będą zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową
autorstwa firmy – ELPRO – Marek Rudziński, ul. Azaliowa 11; 58-306 Wałbrzych

1.2. Opis prac:
Prace do wykonania w ramach realizacji przedmiotu umowy w zakresie zadania, obejmują:
1) Przebudowa przyłącza kablowego,
2) Przebudowa układu pomiarowego półpośredniego,
3) Przebudowa wewnętrznej linii zasilającej i rozdzielni głównej obiektu,
4) Wydzielenie pomieszczenia rozdzielni głównej jako odrębnej strefy pożarowej,
5) Przebudowa instalacji C.O. i wodnej w obrębie wydzielonego pomieszczenia,
6) Naprawa ścian po zdemontowanych rozdzielnicach,
7) Zgłoszenie w imieniu Zamawiającego (użytkownika punku poboru energii) zakończenia prac
i uruchomienia instalacji układu pomiarowo–rozliczeniowego do dystrybutora energii elektrycznej.

Uwaga - Przedmiot umowy został szczegółowo opisany w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót oraz pomocniczo w przedmiarach robót.

W/w prace będą wykonywane w obiekcie czynnym. Wykonawca powinien przewidzieć utrudnienia w realizacji prac wynikłe z ruchu użytkowników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141450,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 141450,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141450,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU „ELTEX” Krzysztof Grudziński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8841100052

7.3.3) Ulica: M. Curie Skłodowskiej 8

7.3.4) Miejscowość: Świdnica

7.3.5) Kod pocztowy: 58-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Przebudowa instalacji c.o.
INSTALPOL SP.J., M. Curie Skłodowskiej 8, 58-100 Świdnica

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141450 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Z wykonawcą przeprowadzono negocjacje
Cena brutto oferty podstawowej 146.370,00
Cena brutto oferty dodatkowej złożonej po negocjacjach 141.450,00
2023-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane