Dostawa zasłon przeciwśnieżnych do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00343433
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-07 13:36
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ogrodzenia ochronne
Wykonawcy
5 przyznanych
NETPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłoty Stok, PL
22 140 PLNNETPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłoty Stok, PL
44 280 PLNNETPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłoty Stok, PL
33 210 PLNNETPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłoty Stok, PL
22 140 PLNNETPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZłoty Stok, PL
22 140 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.