Budowa oczyszczalni ścieków dla miejscowości Gajowice

GMINA WIELOWIEŚ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00343558
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00343558/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-07 14:03
Lokalizacja
Wielowieś, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2378e65f-09cf-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
9691572234
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ściekówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

AWM-PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL · lot 0
750 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00343558 z dnia 2023-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oczyszczalni ścieków dla miejscowości Gajowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELOWIEŚ

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Wielowieś

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257676

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 1

1.5.2.) Miejscowość: Wielowieś

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-187

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ekologia@wielowies.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielowies.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.wielowies.pl/ugwielowies,a,24539,budowa-oczyszczalni-sciekow-dla-miejscowosci-gajowice.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oczyszczalni ścieków dla miejscowości Gajowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2378e65f-09cf-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00343558

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00020579/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa oczyszczalni ścieków dla miejscowości Gajowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00263294

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OŚ.271.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 465581,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa oczyszczalni ścieków przy ulicy Wiejskiej w miejscowości Gajowice, gmina Wielowieś. Ukształtowanie wysokościowe terenu wsi Gajowice od 297,00 m n.p.m. do 289 m n.p.m. Przedmiot zamówienia stanowi kompletna oczyszczalnia ścieków wraz z niezbędnym opomiarowaniem. Cały teren oczyszczalni będzie ogrodzony siatką segmentową panelową (powlekana tworzywem) z podmurówką, o wysokości 180 cm z bramą wjazdową o szer. 4,5m. Przewidywany ogrodzony obszar, na którym zaprojektowano oczyszczalnię ścieków oraz niezbędne urządzenia do jej funkcjonowania wynosi ok. 237 m2. Typ projektowanej oczyszczalni ścieków – przepływowa, technologia oczyszczalni ścieków będzie oparta na złożach biologicznych stale zanurzonych. Oczyszczalnia musi pracować w trybie w pełni automatycznym. Teren oczyszczalni będzie ogrodzony i ogrodzony w zakresie umożliwiającym dojazd i obsługę, na obiekcie będzie wprowadzony monitoring antywłamaniowy oraz system powiadamiania obsługi oraz zdalnego podglądu parametrów i stanów pracy. Przepustowość projektowanej oczyszczalni ścieków 17,3 m3/d.
W ramach zadania należy również wykonać zjazd z drogi wewnętrznej gminnej na teren oczyszczalni. Pod zjazdem wykonać przepust fi 400 o długości nie przekraczającej 10m. Dla przedmiotowego zjazdu należy dokonać zgłoszenia wodnoprawnego. Zjazd należy ograniczyć krawężnikami na ławie betonowej, od strony jezdni należy zabudować krawężnik najazdowy na ławie betonowej. jako podbudowę należy przyjąć warstwę kruszywa drogowego o grubości,. 40cm na której należy ułożyć kostkę betonową o gr. 8cm ułożoną na podsypce cementowo piaskowej. Połączenie zjazdu z krawędzią drogi należy wyłukować promieniem min. R=5m. Szerokość zjazdu dostosować do szerokości bramy min. 5,0m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 4 do SWZ na który składa się: dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, zgodnie z § 4 ust. 3 Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. z 2021 r. poz. 2454) dokumentacja projektowa nie obejmuje przedmiaru robót.. Dokumentacja ta jest integralną częścią niniejszej SWZ i jest dostępna na stronie internetowej postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 750300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2197585,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 750300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AWM-PROJECT SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 629 250 61 68

7.3.3) Ulica: ul. Niemcewicza 10c

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

7.3.5) Kod pocztowy: 41-303

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 750300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane