„Cyberbezpieczny Samorząd”

GMINA LEONCIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00087995
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00087995/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-04 12:53
Lokalizacja
Leoncin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03dcfa2a-52a1-4e2d-9501-cb242d926c63
Identyfikator
5311666399
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

System sieciowy

Wykonawcy

1 przyznane

"DEFEND.IT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMościska, PL · lot 0
399 750 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00087995 z dnia 2025-02-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Cyberbezpieczny Samorząd”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEONCIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270471

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 3

1.5.2.) Miejscowość: Leoncin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-155

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@leoncin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://leoncin.bip.net.pl/?c=216

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-03dcfa2a-52a1-4e2d-9501-cb242d926c63

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03dcfa2a-52a1-4e2d-9501-cb242d926c63

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00087995

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Operacyjny Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021–2027 (FERC), Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. pn. „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”, tytuł projektu „Cyberbezpieczna Gmina Leoncin”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00647457

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.PN.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1.1. opracowanie dokumentacji w zakresie wymaganych procedur Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, zapewnienie szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa
z wykorzystaniem platformy e-learningowej dostarczonej przez Wykonawcę.
1.2. dostawa sprzętu i oprogramowania podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa systemów teleinformatycznych jednostek: Urząd Gminy Leoncin, Ośrodek Pomocy Społecznej
w Leoncinie, Szkoła podstawowa w Leoncinie, Szkoła podstawowa w Głusku z siedzibą w Nowych Grochalach.
1.3. Firewall sieciowy - Zakup urządzenia centralnego
1.4. Zakup 2 serwerów dla produkcyjnego klastra serwerowego - zakup urządzeń, instalację
i uruchomienie środowiska hiperkonwergentnego, zapewniającego dostępność maszyn wirtualnych
1.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisano w Załączniku nr 12 do SWZ_Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32427000-2 - System sieciowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 399750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399750,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 399750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DEFEND.IT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182192275

7.3.3) Ulica: 3 Maja

7.3.4) Miejscowość: Mościska

7.3.5) Kod pocztowy: 05-080

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 399750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-02-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi